• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Ace Combat: Assault Horizon(ZWIASTUN)

Status
Zamknięty.

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Do sieci trafił nowy zwiastun Ace Combat: Assault Horizon. Przedstawia on członków 108th Task Force, czyli oddziału NATO prowadzącego działania w Afryce. Należą do niego tylko najlepsi, którzy fruwają najlepszymi maszynami.

Gra wyśmienita już widać, że przerasta HAWX.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Boczek

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze, że wprowadzili możliwość sterowania wszystkim co lata. Fajnie jest raz przesiąść się za stery samolotu, a raz helikopteru

Jizz in my pants... Myślałem że nic lepszego od H.A.W.X. 2 nie ma na rynku... Mam nadzieje że wydadzą tę grę na wakacje, bo wygląda bosko.

PS.

Czy tylko ja mam migawki z CoD ? Oczywiście poza rzucającą się w oczy maską Ghosta ;)

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
to nie jest ghost. Nie jest on jedynym człowiekiem na Ziemi który lubi sobie przemalować maskę. Gierka wygląda KOZACKO, mimo ze nie lubie symulatorów, to możliwe że się skuszę ;)

Impulsek

Użytkownik
Użytkownik
Jizz in my pants... Myślałem że nic lepszego od H.A.W.X. 2 nie ma na rynku... Mam nadzieje że wydadzą tę grę na wakacje, bo wygląda bosko.

PS.

Czy tylko ja mam migawki z CoD ? Oczywiście poza rzucającą się w oczy maską Ghosta ;)
Nie tylko ty :). A co do zwiastuna to zapowiada się baardzo fajna gra.

Status
Zamknięty.

Do góry