Ach ta piracka wolność i swoboda!Nowe wideo z Assassin's Creed IV: Black Flag

TigraTeam

Banned


Do premiery Assassin's Creed IV: Black Flag coraz mniej czasu, a twórcy nie zaprzestają zasypywać nas kolejnymi informacjami. No cóż, chyba nikt z nas nie przypuszczał, że wielka armada Ubisoftu zakończy się wraz z wakacjami, prawda?

A nowe wideo stara się nam udowodnić, jak wielkie i bogate w różnorodne aktywności, są tereny wirtualnych Karaibów. Tak więc, gdy nieco zbyt dużo rumu wpłynie nam do żył, warto zahaczyć o tawernę i obić pysk jakiemuś szczurowi lądowemu. Jeśli natomiast wolicie poczuć zew przygody w nieco innej formie, przeszukajcie nabrzeże, gdzie pełno przemytniczych jaskiń wypełnionych złotem.

A teraz nieco poważniej, nowy Assassin`s Creed kusi jedynie za sprawą swojej fajnie odwzorowanej pirackiej otoczki. Choć nie ukrywam, wolałbym całkowicie świeże, pirackie IP stworzone przez Ubisoft. Niestety, asasyn w tytule zrobi swoje, dzięki czemu nie trzeba będzie się martwić o fundusze na kolejną część.

Pytanie tylko, jak długo tak można?


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

the mistic

Banned
Widze ,że zrobiła się bardziej podobna do tomb raidera. Ale nie wygląda super według mnie only fans AC.
 

Krycha1987

Banned
Jakoś nie przepadam za serią AS choć próbowałem do niej podchodzić kilka razy na konsolach i PC to nudziła mnie dalsza monotonność, za to ta cześć zapowiada się bardzo fajnie i chętnie to oblukam :p
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym bardzo chętnie zobaczył AC w feudalnej Japonii :) Piraci jakoś mnie nie kręcą.

All hail Ziutas! // Samsung Galaxy Gio :)
 

Do góry Bottom