Activate.iso - jak to działa

fausto90

Użytkownik
Użytkownik
witam zakupiłem konsole z 2009 roku w grudniu przerobiłem w styczniu :) koleś który mi to robił powiedział że to nowa przeróbka 1.61 i moje pytanko brzmi jak te gry nagrywać? jaki sposobem ? iż niekiedy działają niekiedy nie ; / niekiedy pokazuje mi się logo klocka a niekiedy napisy w różnych jezykach...; / jeśli ktoś może pomóc na gg 20333527 będe wdzięczny :)
 

lukeN

Użytkownik
Użytkownik
Może ktos dać reupa na Liteon'a? Ale tylko na to, żeby ktoś nie pisał,że na wszystkie drivery. I żeby nagrać normalnie jak w pierwszym poście a nie wpisując jakieś wartości.
 

Vojas

Świeżak
Świeżak
a tak poza tematem, bo niemoge sie doszukac tematu takiego

wie ktoś czy jest kabel, komponent czy jak to sie tam zwie żeby połączyć XBOX'a bez wejscia HDMI do telewizora z HDMI żeby obraz był HD...

troche niejasno bo nie wiem jak to wyrazić... wujek ma starego XBOX'a bez wejścia na kabel HDMI a ma telewizor z HDMI :p i tak połączyć by obraz był w HD
 

Afro20

Świeżak
Świeżak
Siemka :D mam takie pytanko czy można wgrać na dysk Acive.iso i czy się nic nie stanie z dyskiem jak tak zrobię!!!!!
 

lukeN

Użytkownik
Użytkownik
nie da się tego zrobić. Płytka odtwarza tylko napisy, wyciągasz płytę i wkładasz grę. Tyle. Też chciałbym zainstalować activate bo już mnie męczy wyciąganie tych płytek :D
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
jak cie męczy to zaktualizuj ixtreme
 
Activate.iso jest JEDNO DLA WSZYSTKICH NAPĘDÓW . Działa tylko z Ixtreme 1.6 oraz 1.61 na innych nie działa .


Poniżej instrukcja krok po kroku :

Activate.iso służy do uruchomienia gier z wave 4 , 5 , 6 na Ixtreme 1.6 oraz paczowanych gier na Ixtreme 1.61 . Pobieramy paczkę z linku poniżej i rozpakowujemy uzyskując plik ISO . Nagrywamy obraz ISO za pomocą programu imgburn na płycie DVD+R DL , w opcjach imgburn ( "User specified"(Tools >> Settings >> Write >> Options >> Layer Break ) wpisujemy wartość : 1913760 i wypalamy . Przed grą wkładamy płytę z activate i czekamy aż pojawi się napis "ODTWÓRZ DVD" nic nie wduszamy tylko wyjmujemy płytę z activate.iso i wkładamy płytę z grą , czekamy aż się gra załaduje , wciskamy A aby zagrać lub Y aby np. zainstalować grę na HDD .


Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: activate.rar



_
 

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dzięki za świetny tutek! wszystko działa jak należy ;]
 

lukeN

Użytkownik
Użytkownik
a mozna coś zrobic żeby nie wkładać płty z activate za każdym razem gdy chcę w coś zagrać ?
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Nie
 

answer55

Świeżak
Świeżak
pewnie, że można, tylko trzeba mieć iXtreme LT ;) nawet w abgx jest napisane podczas sprawdzania obrazu, że przy 1.6 jest potrzebny activation disc ;) także pozostaje Tobie aktualizacja iXtreme do LT, wtedy problem z głowy, jako argument mogę podać to, że sam mam LT i wszystkie gry dzialają bez activate.iso ;)
 

Dean

Użytkownik
Użytkownik
Rly thx
 

kawas11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zrobiłem jak w tym poradniki i nie działają mi gry :(
Czy muszę jakoś konkretnie przerobić grę?
Jeśli tak to proszę o poradnik.
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Tak musisz przerobić grę na odpowiedni Wave który będzie pasował do twojej wersji flasha w konsoli.
Podaj ixtreme.
 

kawas11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 
Ostatnia edycja:

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Ja mam Elite Jasper i nowe gry mi nie chodzą np.Battlefield Bad Company 2. Muszę nagrać sobie to Activate.iso?
Mam oczywiście przerobioną konsolę to pewnie mam Ixtreme 1.6.
 

michhalek6

Użytkownik
Użytkownik
jak moge sprawdzic jaki mam system ixtreme ?? bo nie wiem jaki mam ??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Napęd może mieć wgrane ixtreme, żeby sprawdzić musisz rozebrać konsole i odczytać fw
 

mariocom

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy moge jakos po FW napedu dojsc do tego jakie moge miec ixtreme ?? Mam HW ver.J-DA1A4 // FW ver. 64930C January 2008 Philips and BenQ digital storege corporation
 

Matim_2005

Świeżak
Świeżak
Mogłby ktoś wstawić link do aktywatora dla BenQ/LiteOn ? Nie mogę nigdzie znaleźć w internecie.
 

Do góry Bottom