Activate.iso - jak to działa

plunk87

Świeżak
Świeżak
Witam
Prosze o pomoc uzytkowiników forum bo siedze na forum od tygodnia i nadal nie wiem .....
Mam od tygodnia świeżo kupionego i przerobioego xboxa i jak sie dowiedzialem jest to iXtreme LT wiec rozumiem ze plytki active iso nie potrzebuje ale jak pozyczylem od kolegi battlefield bad comapny 2 i alana wake na wave 4 to mi nie chodza, znaczy sie uruchamiaja sie gry ale po 15 sekundach pojawia sie komunikat przetrzyj płyte szmatka...." czy to wina tych plyt czy powinienem te gry jakos przerobic na moj soft zeby dzialalo ?pozdrawiam
 

fausto90

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Prosze o pomoc uzytkowiników forum bo siedze na forum od tygodnia i nadal nie wiem .....
Mam od tygodnia świeżo kupionego i przerobioego xboxa i jak sie dowiedzialem jest to iXtreme LT wiec rozumiem ze plytki active iso nie potrzebuje ale jak pozyczylem od kolegi battlefield bad comapny 2 i alana wake na wave 4 to mi nie chodza, znaczy sie uruchamiaja sie gry ale po 15 sekundach pojawia sie komunikat przetrzyj płyte szmatka...." czy to wina tych plyt czy powinienem te gry jakos przerobic na moj soft zeby dzialalo ?pozdrawiam
Hej jeśli to jakieś badziewate płyty to się nie dziw tz verbatimy najlepsze też się nagrywało na płyty za 2,5 zł ale tak jak napisałeś się dzieje to od płyty może zależeć a po 2 może płyta już padła i za bardzo porysowana jest
 

pschubi

Świeżak
Świeżak
Witam, mam pytanie : po nagraniu activite iso . Zrobiłem tak , że włożyłem tą płyte activite , potem grę F1 i działa pięknie , a jak wkładam inną grę nagraną np.UFC to odtwarza mi nadal F1. Ta płyta activite jest tylko dla jednej gry czy jak?
 

siwman

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie : po nagraniu activite iso . Zrobiłem tak , że włożyłem tą płyte activite , potem grę F1 i działa pięknie , a jak wkładam inną grę nagraną np.UFC to odtwarza mi nadal F1. Ta płyta activite jest tylko dla jednej gry czy jak?
Za każdym razem jak chcesz grac w inna grę to musisz wkładac przed nia activite iso.
 

malpa534

Użytkownik
Użytkownik
Witam a jak mam 1.51 a active iso dziala na 1.6 to jak mam wypalic ? 360 wave patcher ma do chyba wave 5 ??
 

Kela

Banned
Witam jak wygląda sprawa activate.iso i gry wielodyskowe . Jest jakiś problem przy momencie zmiany płyty . Chciałbym sobie ściągnąc mass effect 2 i nową castelwanie i nie wiem czy nagrywac normalnie czy patchować obraz na wave2 ?
 

karol1210

Użytkownik
Użytkownik
Odpowie mi ktoś , jak mogę uruchomić fifę 11 z wavem 3 na ixtreme 1,61?? Activate iso ?? Proszę o pomoc !
 

pepe8.8

Użytkownik
Użytkownik
Activate iso musi być odpowiednie dla twojego napędu jaki masz w konsoli czyli jak masz liteona to mysi być Activate iso dla liteona, jak masz samsunga to Activate iso dla samsunga.
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
czy activate.iso dziala z ixtreme LT ?
 

Kela

Banned
Witam jak wygląda sprawa activate.iso i gry wielodyskowe . Jest jakiś problem przy momencie zmiany płyty . Chciałbym sobie ściągnąc mass effect 2 i nową castelwanie i nie wiem czy nagrywac normalnie czy patchować obraz na wave2 ?
Ponawiam pytanie ?
 

wiolciac

Świeżak
Świeżak
żeby nagrać iextrime musze mieć specjalną nagrywrke czy na każdej wypale ten program?
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
zadnego iextreme nie nagrywasz tylko activate.iso
potrzeba ci nagrywarki obsługującej DVD DL
sprawdz programem nero info tool
 

eljot22

Świeżak
Świeżak
Czy activ iso działa na nieprzerobionej konsoli xbox?
 

bodziek93

Użytkownik
Użytkownik
Nie działa, pomysl to logiczne jak by dzialalo to po co by ludzie przerabiali konsole jak moga nagrac activate.iso ?
 

Yeaman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale orgazm! Pierwsza próba i wszystko poszło jak po maśle! :) W końcu będę mógł pociorać w RDR, bo w cholerę na to czekałem!
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
mam dziwny problem wymieniłem laser w konsoli bo mi padł wsyzstkie gry mi teraz czyta bez problemu a płyte activate.iso nie chce odtworzyć co sie dzieje?
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
minęły juz 24 godziny takze chcialbym ponowic pytanie active iso dzialalo mi, a kiedy wymienilem laser plyty mi nie odczytuje ;/ to nie jest problem napędu bo laser jest nowy i wsyzstkie gry czyta tylko problem jest z active iso, nagrac zle tez nie nagralem, bo bylem na tej samej plycie rok. Prosze o pomoc nagrac ponownie, sciagnac jakas nowszą wersje co zrobic?
 

lukim42

Świeżak
Świeżak
Siemka mam takie pytanko czy do każdej stacyjki jest obojętny activate.iso czy jest pod konkretne wersję ?? jeśli tak to poprosił bym link do niego na priv

I nagrywać na Verbatin Dvd+r Nie RW tylko DL tak i 4,7 gb?
 

JONES

Użytkownik
Użytkownik
mam ixtreme 1.61 ns napęd lite-on ma ktoś link do activate iso i jak to nagrać bo prubowałem nagrac activate z któregoś z linków w tym poście i w IMGBurn wyskoczył błąd na koniec nagrywania
I 17:49:39 ImgBurn Version 2.5.1.0 started!
I 17:49:39 Microsoft Windows 7 Ultimate x64 Edition (6.1, Build 7600)
I 17:49:39 Total Physical Memory: 4*193*656 KB - Available: 2*889*724 KB
W 17:49:39 Duplex Secure's SPTD driver can have a detrimental effect on drive performance.
I 17:49:39 Initialising SPTI...
I 17:49:39 Searching for SCSI / ATAPI devices...
I 17:49:39 -> Drive 1 - Info: TSSTcorp CDDVDW SH-S203P SB00 (E:) (ATA)
I 17:49:39 -> Drive 2 - Info: CTEDK W5IBWHUB 1.03 (H:) (SCSI)
I 17:49:39 Found 1 DVD±RW/RAM and 1 BD-ROM/HD DVD-ROM!
I 18:05:14 Operation Started!
I 18:05:14 Source File: D:\DANE\Programy\XBOX 360\nagrywanie gier xbox\activate.iso
I 18:05:14 Source File Sectors: 129*824 (MODE1/2048)
I 18:05:14 Source File Size: 265*879*552 bytes
I 18:05:14 Source File Volume Identifier: XBOX360
I 18:05:14 Source File Volume Set Identifier: 33479a57
I 18:05:14 Source File Implementation Identifier: Daikin U.S. Comtec Lab
I 18:05:14 Source File File System(s): ISO9660; UDF (1.02)
I 18:05:14 Destination Device: [3:1:0] TSSTcorp CDDVDW SH-S203P SB00 (E:) (ATA)
I 18:05:14 Destination Media Type: DVD+R DL (Disc ID: MBIPG101-R10-65) (Speeds: 4x; 6x; 8x)
I 18:05:14 Destination Media Sectors: 4*173*824
I 18:05:14 Write Mode: DVD
I 18:05:14 Write Type: DAO
I 18:05:14 Write Speed: 2,4x
I 18:05:14 Link Size: Auto
I 18:05:14 Lock Volume: Yes
I 18:05:14 Test Mode: No
I 18:05:14 OPC: No
I 18:05:14 BURN-Proof: Enabled
W 18:05:16 Write Speed Miscompare! - Wanted: 3*324 KB/s (2,4x), Got: 5*540 KB/s (4x)
I 18:05:16 Book Type Setting: DVD-ROM
W 18:05:17 User specified layer break position is such that L0 < L1.
W 18:05:17 Image Size: 129*824
W 18:05:17 User Specified L0 Sectors: 1*913*760
W 18:05:17 Calculated L1 Sectors: 4*293*183*360
W 18:05:18 User specified layer break position is such that all data will be written on L0.
W 18:05:18 Image Size: 129*824
W 18:05:18 User Specified L0 Sectors: 1*913*760
I 18:05:18 User Specified L0 Data Zone Capacity: 1*913*760
I 18:05:19 Filling Buffer... (40 MB)
I 18:05:19 Writing LeadIn...
I 18:06:09 Writing Session 1 of 1... (1 Track, LBA: 0 - 129823)
I 18:06:09 Writing Track 1 of 1... (MODE1/2048, LBA: 0 - 129823)
I 18:06:58 Synchronising Cache...
I 18:07:19 Closing Track...
W 18:08:15 Potential 'WaitImmediateIO' Deferred Error - (0%, 0/3) - Program Memory Area Update Failure
W 18:08:15 Close Track Failed! - Reason: Program Memory Area Update Failure
W 18:08:15 Retrying (1 of 3)...
I 18:08:16 Finalising Disc...
W 18:09:44 Potential 'WaitImmediateIO' Deferred Error - (77%, 0/3) - Session Fixation Error Writing Lead In
W 18:09:44 Finalise Disc Failed! - Reason: Session Fixation Error Writing Lead In
W 18:09:44 Retrying (1 of 3)...
W 18:11:21 Potential 'WaitImmediateIO' Deferred Error - (77%, 0/3) - Session Fixation Error Writing Lead In
W 18:11:21 Retry Failed - Reason: Session Fixation Error Writing Lead In
W 18:11:21 Retrying (2 of 3)...
W 18:12:18 Potential 'WaitImmediateIO' Deferred Error - (74%, 0/3) - Session Fixation Error Writing Lead In
W 18:12:19 Retry Failed - Reason: Session Fixation Error Writing Lead In
W 18:12:19 Retrying (3 of 3)...
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
Może to być problem z programem gdyż kiedyś sam miałem podobny błąd, pewności nie mam ale przeinstalowanie pomogło
 

Do góry Bottom