Activate.iso - jak to działa

JONES

Użytkownik
Użytkownik
nagrałem clonem włącza się biały ekran z jakimiś napisami zmieniam wtedy płytkę ale ra nie działa
czy gra musi byc jakoś przygotowana
 
nagrałem clonem włącza się biały ekran z jakimiś napisami zmieniam wtedy płytkę ale ra nie działa
czy gra musi byc jakoś przygotowana


Activate.iso służy do uruchomienia gier z wave 4 , 5 , 6 na Ixtreme 1.6 oraz paczowanych gier na Ixtreme 1.61 . Nagrywamy obraz ISO za pomocą programu imgburn na płycie DVD+R DL , w opcjach imgburn ( "User specified"(Tools >> Settings >> Write >> Options >> Layer Break ) wpisujemy wartość : 1913760 i wypalamy .

Wkładamy activate.iso do napędu i czekamy aż pojawi się napis "uruchom DVD" czy "play DVD" lub podobny , NIC NIE WDUSZAMY ! następnie wyjmujemy płytę z activate i wkładamy płytę z grą . Czekamy chwilę aż pojawi się ikonka z grą i gramy .


Activate.iso do wszystkich napędów jest takie samo :

Kod:
http://hotfile.com/dl/78438869/1b53fed/AcTaViTi.rar.html
 

marceliii

Użytkownik
Użytkownik
Jak mam nagrywać gry jeśli chce uruchamiać gry bez ative iso ?
Po prostu ich nie patchować czy jak ?
Mam iXtreme 1.61 .
:D
 
Jak mam nagrywać gry jeśli chce uruchamiać gry bez ative iso ?
Po prostu ich nie patchować czy jak ?
Mam iXtreme 1.61 .
:D
Jeśli masz 1.61 to sprawdzasz grę w abgx360 czy wszystko OK , jeśli tak to nagrywasz i grasz . Nic nie musisz paczować ani robić innych kombinacji .
 

marceliii

Użytkownik
Użytkownik
Problem w tym że znajomy mi nagrywa gry i on wszystkie z automatu pat****e do waw3 i dlatego mam z nimi problemy .
Zaraz wgram LT1.1 i powinno się wszystko uprościć .
:)
 
Problem w tym że znajomy mi nagrywa gry i on wszystkie z automatu pat****e do waw3 i dlatego mam z nimi problemy .
Zaraz wgram LT1.1 i powinno się wszystko uprościć .
:)
No to tak jak napisałem powyżej : "Activate.iso służy do uruchomienia gier z wave 4 , 5 , 6 na Ixtreme 1.6 oraz paczowanych gier na Ixtreme 1.61 ." i wszystko jasne . Skoro masz 1.61 i chcesz odpalić paczowaną grę to musisz użyć activate.iso . Na 1.61 odpalisz bez problemu KAŻDĄ NIEPACZOWANĄ grą . Do paczowanych musisz mieć activate.iso .
 

lisek1909

Banned
mam takie pytanie czy używając płyty active.iso można nagrać gre na dysk i grać z dysku oczywiście wkładając płyte z grą do napędu?
 
mam takie pytanie czy używając płyty active.iso można nagrać gre na dysk i grać z dysku oczywiście wkładając płyte z grą do napędu?
Tak , można .
 

guma_vtec

Świeżak
Świeżak
mam takie pytanie czy używając płyty active.iso można nagrać gre na dysk i grać z dysku oczywiście wkładając płyte z grą do napędu?
Z tym że normalnie wkładasz najpierw ative.iso a potem dopiero grę
 

xazez1

Świeżak
Świeżak
o ile dobrze zrozumiałem wystarczy jak nagram na płytke to:

iXtreme-THX_v1.6.rar

i to:

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: activate_xboxforum.rar

i styka?
 
Wystarczy że ściągniesz , rozpakujesz i wypalisz plik ISO z tego linku :


Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: AcTaViTi.rar


w ten sposób :

Activate.iso służy do uruchomienia gier z wave 4 , 5 , 6 na Ixtreme 1.6 oraz paczowanych gier na Ixtreme 1.61 . Nagrywamy obraz ISO za pomocą programu imgburn na płycie DVD+R DL , w opcjach imgburn ( "User specified"(Tools >> Settings >> Write >> Options >> Layer Break ) wpisujemy wartość : 1913760 i wypalamy .

Wkładamy activate.iso do napędu i czekamy aż pojawi się napis "uruchom DVD" czy "play DVD" lub podobny , NIC NIE WDUSZAMY ! następnie wyjmujemy płytę z activate i wkładamy płytę z grą . Czekamy chwilę aż pojawi się ikonka z grą i gramy .


Activate.iso do wszystkich napędów jest takie samo .


_
 

xazez1

Świeżak
Świeżak
dzięki, dałem +
 

fard

Świeżak
Świeżak
Nagrałem tak i nie działa. Nie widzi płyty. Mam iXtreme 1.7, może to dlatego?
 

piotrek10h

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam iXtreme 1.5. I mam to co kolega wyżej.Nie ma osobnego activate.iso do mojej przeróbki? Dzięki activate można ominąć AP 2.5 ;/
 

konradstw

Użytkownik
Użytkownik
Active.iso + iX1.6 + lteon noi assasyn brotherhood na wave 9 (bez przerabiania) pojdzie?
 

cisekraz

Świeżak
Świeżak
nie pójdzie. mam tą samą konfigurację i mi nie działa :/
 
Przecież gry z Najnowszym AP 2.5 działają tylko na niektórych hitachi i samsungach ..

P.S
CZy coś sie zmieniło w temacie activate .iso ? normalnie moge odpalać gre z wave 4 przekonwertowaną na wave 2 za pomocą tej płytki?


Było już pisane wcześniej : "
Activate.iso służy do uruchomienia gier z wave 4 , 5 , 6 na Ixtreme 1.6 oraz paczowanych gier na Ixtreme 1.61 . Nagrywamy obraz ISO za pomocą programu imgburn na płycie DVD+R DL , w opcjach imgburn ( "User specified"(Tools >> Settings >> Write >> Options >> Layer Break ) wpisujemy wartość : 1913760 i wypalamy . "
 

northwest

Użytkownik
Użytkownik
a jak uruchomić gry na nowszym VAVE na 1.6?
 

rafaellotychy

Świeżak
Świeżak
a jak mozna nagrac plytke by nie ruszała z Active.iso + iX1.6 zebym nie musiał tak zmieniac płytki czy da sie cos zrobic prosze odp. najlepiej na priv pozdro :)
 

mateusz630

Świeżak
Świeżak
witam mam ix.16 naped lite on, do tej pory patchowalem gry do wave 3 i wszystko bylo oki. ale teraz robie to samo z Call of Duty: Black Ops czy pes 2011 i nie dziala. nagralem active iso i rowniez nie dziala, nagralem 2 razy tak jak instrukcja pokazala i nic
 

Do góry Bottom