Active Iso w grach z AP 25

Sebaaaaa310

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam do was pytanie. Mam konsolę z iExtreme 1.6 i najnowszym daschem, czy na acive iso bedę mógł odpalić gry AC:B i NFS:HP? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

blackdevil

Użytkownik
Użytkownik
Bez LT+ nie odpalisz kurde ile raz jeszcze trzeba będzie powtarzać.


SZUKAĆ LUDZIE ZANIM ZROBICIE NOWY TEMAT.
 

Sebaaaaa310

Użytkownik
Użytkownik
no właśnie szukałem i w każdym opisie jak uruchomić gry z AP 25 pisze takie coś "Jeżeli używasz iXtreme 1.6 użyj activate.iso lub zajrzyj tutaj". Więc muszą działać z active iso tylko czy na moim daschbordzie czy na tym 9199. Jak ktoś wie coś na ten temat to proszę o odpowiedź.
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
tylko z tym 9199 pograsz sobie w gry z AP 2.5 metodą 3x dash.
 

Sebaaaaa310

Użytkownik
Użytkownik
tylko z tym 9199 pograsz sobie w gry z AP 2.5 metodą 3x dash.
nie chodzi mi o metode 3x dasch! Czy active iso wymaga tego dashu zeby uruchomić grę z AP 2.5?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
nie chodzi mi o metode 3x dasch! Czy active iso wymaga tego dashu zeby uruchomić grę z AP 2.5?
co ?? napisz po Polsku to pogadamy, twoje zdanie nie ma ani łady ani składu nikt nie rozumie co piszesz o co ci chodzi człowieku ?? albo 3xdash albo lt+ 1.1 .
 

Sebaaaaa310

Użytkownik
Użytkownik
co ?? napisz po Polsku to pogadamy, twoje zdanie nie ma ani łady ani składu nikt nie rozumie co piszesz o co ci chodzi człowieku ?? albo 3xdash albo lt+ 1.1 .
chodzi o to czy na active iso i najnowszym dashu będą mi działały gry z AP 2.5?
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie będą działać.
Na najnowszym dashu by grać w gry z AP25 musi być LT+.

Chociaż były tam jakieś napędy co AP25 nie obsługiwały, wtedy byś pograł.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jeśli wgrasz tego dasha metodą 3xdash to tak jeśli po prostu wgrasz nowy dash to zostanie ci tylko iextreme LT+1.1
 

cinek_zlo

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne ja mam te dwie gry co są w pierwszym poscie i mam ten sam extreme i działają dzięki Activate iso :p

Tylko że nie wiem czy u ciebie będą działać jeżeli nie zaktualizowałeś konsoli po kolei jak jest w tutorialu :p(
 

Diamen

Użytkownik
Użytkownik
Działa ci, ponieważ masz dash wgrany metoda 3xdash. To jest jedyna możliwość grania bez LT+ w gry z AP 2.5. No chyba, że masz napęd nie obsługujący tego zabezpieczenia.
 

Sebaaaaa310

Użytkownik
Użytkownik
@cinek_zlo napisz jaki masz napęd i czy wgrywałeś metodę 3xdasch..
 

Do góry Bottom