Activision: Modern Warfare 3 już pobiło rekord

domingta

Banned
Zaledwie dzień po światowym debiucie Modern Warfare 3, Eric Hirshberg oświadcza: to była największa premiera w naszej historii. Dokładnych danych jednak brakuje.


- Przyjąłem. Chłopaki, mamy rekord!
Nie wiesz, na ile wystarczy Ci gra? Sprawdź czasgry.gram.pl, naszą nową sekcję i dowiedz się tego!

- Rekordowa liczba zamówień przedpremierowych na Modern Warfare 3 doprowadziła do największego zaopatrzenia sklepów na dzień premiery w naszej historii - obwieścił Eric Hirshberg, szef Activision Publishing, podczas spotkania władz amerykańskiego giganta wydawniczego z inwestorami.

- Premiera Modern Warfare 3 była największą w historii Activision Blizzard - wtórował dyrektor wykonawczy spółki, Bobby Kotick (obu panów cytuje Videogamer). Oznacza to, że - zgodnie z oczekiwaniami - najnowsza strzelanina Infinity Ward ustanowiła nowy rekord w całej branży rozrywkowej. Poprzedni również należał bowiem do gry Activision Blizzard, Call of Duty: Black Ops. Przetrwał ledwie rok.

Dokładnych danych dotyczących wyników sprzedaży Modern Warfare 3 w dniu jej rozpoczęcia nie ujawniono. Analitycy szacują, że liczba złożonych zamówień przedpremierowych oscylowała w granicach sześciu milionów. Tymczasem cała sprzedaż Call of Duty: Black Ops, zarejestrowana w ciągu pierwszych 24 godzin, wyniosła "zaledwie" 5,6 miliona sztuk.

O rekordowych dokonaniach Modern Warfare 3 będziemy z pewnością jeszcze informować - choćby przy okazji upublicznienia dokładnych danych.

Źródło: http://www.gram.pl/news_8AfgG,y4_Activision_Modern_Warfare_3_juz_pobilo_rekord.html
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
kurde, jak slysze koticka cieszacego sie po raz kolejny z latwej kasy, to mi sie noz w kieszeni otwiera
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kurde, jak slysze koticka cieszacego sie po raz kolejny z latwej kasy, to mi sie noz w kieszeni otwiera
Oj tam, przecież trzeba być na czasie i kupować coś nowe... zaraz, zaraz - odgrzewanego :) Co kto lubi. Ja tam zbadam singla w wersji z "witaminką" i ocenię "obiektywnie" choć już wiem że będzie to taka sama ocena za którą mnie fanboje tu hejtowali niecały tydzień temu :D
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Przykro mi to stwierdzić, ale ta seria, lub jak kto woli te "Duże DLC" są wydawane tylko dla pieniędzy, a szkoda że to ciągle ta sama gra, za tą samą kasę.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Mimo należytego szacunku do serii CoD i jej fanów lepiej by było gdyby sprzedaż spadła anieżeli ciągle rekordy pobijała. Może dzięki spadkowi zarobków , Activision wprowadziło by w końcu jakieś większe zmiany , a tak to co? Nowy Black Ops za rok?
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
i tak połowa z tego to piraty ;/
 

password

Banned
Użytkownik
jak zmienią engine, i zrobią coda od podstaw to go kupię, smażenie kotletów zostawiam dla fanboyów
 

maczosito

Banned
oj bije ta gra na łeb wszyscy moi znajomi graja w mw3 a to to samo co mw2 tylko nowe mapki i pare broni i to tyle :(
 

domingta

Banned
Mi się tam nowy CoD podoba, grafika z pewnością jest trochę poprawiona, fabuła też dobra a najlepsza dla mnie w CoD jest płynność animacji. No nic nie będę rozpoczynał wojny BF vs. CoD, dla mnie Cod lepszy i tyle. Nie chcę się kłócić.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kurde, jak slysze koticka cieszacego sie po raz kolejny z latwej kasy, to mi sie noz w kieszeni otwiera
ale się przejmujecie, niech se ma
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
kurde, jak slysze koticka cieszacego sie po raz kolejny z latwej kasy, to mi sie noz w kieszeni otwiera
Hehe.. Zarób taka latwa kase :)
Albo sprobuj zrobic taka gre :)

Pozdrowienia dla tych co ciagle mowili o odgrzewanym kotlecie - jak widac kazdy lubi takie danie :D
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pfff... Wcale się nie dziwię, że taka sprzedaż jest. Jak w końcu jest dopracowane multi (Szukanie Regionalne) to się normalnie gra bez lagów. Nie wiem jak jest na innych platformach, ale na Xboxie się gra w końcu należycie :D
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Hehe.. Zarób taka latwa kase :)
Albo sprobuj zrobic taka gre :)

Pozdrowienia dla tych co ciagle mowili o odgrzewanym kotlecie - jak widac kazdy lubi takie danie :D
no tak, bo skoro nie umiem robic gier, to nie moge sie wypowiadac o tych, ktorzy te gre robia, nie?

Zreszta raczej sam kotick nie zrobil coda. On jest od prezesowania i zgarniania kasy
 

Toxic1997

Użytkownik
Użytkownik
Niestety, ale od MW1 ta gra się w ogóle nie zmieniła :). Odgrzewany kotlet i nic więcej. MW3 do BF3 nie ma co porównywać :)
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Pozdrowienia dla tych co ciagle mowili o odgrzewanym kotlecie - jak widac kazdy lubi takie danie :D
Duke Nukem Forever tez kupili fani serii (i chyba było ich całkiem sporo), a czy gra była dobra? Pozostawię to bez komentarza.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mimo należytego szacunku do serii CoD i jej fanów lepiej by było gdyby sprzedaż spadła anieżeli ciągle rekordy pobijała. Może dzięki spadkowi zarobków , Activision wprowadziło by w końcu jakieś większe zmiany , a tak to co? Nowy Black Ops za rok?
bingo. Black Ops 2
Zastanawia mnie ten fenomen serii- przecież ta gra nie zmieniła się od czasów MW
 

olo1

Użytkownik
Użytkownik
Nie do końca rozumiem wasze oburzenie tym że cod to maszynka do robienia kasy. To chyba normalne , że w każdym biznesie chodzi o to żeby zarobić. Według mnie was to EA jest obrońcą gier robionych dla nowatorskich rozwiązań, nowych technologii itd. Moge napomnieć tylko że w MW3 nie ma online passa ,który jest moim zdaniem najgorszą rzeczą na rynku gier. że acti wydaje cały czas dlc do coda? Ja w mw2 grałem 2 lata nie kupując żadnego dlc i zały czas świetnie się bawiąc. Widać ,że 200 milionów wydane na promocje battlefielda nie poszło na marne. Jednak w nim też nie zaszło tak sporo zmian. Nowy silnik? Czy zauważylibyście to że jest(mówie o konsolach) gdyby nikt o tym nie trąbił na co drugiej prezentacji? gra się prawie tak samo jak w bc2 są tylko drobne róźnice(zaznaczam iż w bf3 nie grałem ,choc oglądałem nie mało gameplayów).
A co do MW3 to zakupiłem i nie żałuje ani złotówki(opinie napisze w innym , przeznaczonym do tego temacie).
 

FoX94

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli zrobili po raz 3 to samo to musi być chyba dobre,sprzedaje się i sprzedawać się będzie. Przynajmniej ja tak uważam.
Jeżeli chcesz trawić morały jaki to odgrzewany kotlet,proszę daruj sobie.Możecie mnie zmieszać z błotem, ale dobrze wspominam czas rozgrywki w CoD.
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Znów się kłócicie, o bardziej "fajniejszą" grę, od każdego wypowiadającego się na temat jednaj jak i drugiej gry zalatuje smród fanboy'a . Dziś się kłócicie o durne gry, jutro o polityków, pojutrze o to kto nosi bardziej "słitaśne" dresy, a przez weekend która to mama lepiej gotuje !!

A co do tematu, to Acti dobrze wie jak zarobić dużo kasy :D
 

password

Banned
Użytkownik
Nie do końca rozumiem wasze oburzenie tym że cod to maszynka do robienia kasy. To chyba normalne , że w każdym biznesie chodzi o to żeby zarobić. Według mnie was to EA jest obrońcą gier robionych dla nowatorskich rozwiązań, nowych technologii itd. Moge napomnieć tylko że w MW3 nie ma online passa ,który jest moim zdaniem najgorszą rzeczą na rynku gier. że acti wydaje cały czas dlc do coda? Ja w mw2 grałem 2 lata nie kupując żadnego dlc i zały czas świetnie się bawiąc. Widać ,że 200 milionów wydane na promocje battlefielda nie poszło na marne. Jednak w nim też nie zaszło tak sporo zmian. Nowy silnik? Czy zauważylibyście to że jest(mówie o konsolach) gdyby nikt o tym nie trąbił na co drugiej prezentacji? gra się prawie tak samo jak w bc2 są tylko drobne róźnice(zaznaczam iż w bf3 nie grałem ,choc oglądałem nie mało gameplayów).
A co do MW3 to zakupiłem i nie żałuje ani złotówki(opinie napisze w innym , przeznaczonym do tego temacie).
EA ma swojego online passa, Acti ma monthly DLC i abonament Elite za jedyny 209zł - zatem każdy ma swój myk na $

lol i jakoś nie zauważyłem tego nowego silnika wiesz, a nawet żeby ci wytłumaczyć o co mi chozi to proszę bardzo:

http://www.youtube.com/watch?v=MrlQweW26Ts


i
niech mi ktoś powie że ta gra to przełom :) haha to rozdam lajka
 

Do góry Bottom