Activision ucina plotki o abonamencie w Call Of Duty

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Szpaner94

Banned
Po utworzeniu przez Activision nowego studia Beachhead, zajmującego się tylko dodatkami do Call Of Duty, w sieci zaroiło się od plotek i spekulacji, że w kolejnym Call Of Duty będą dodatki typu premium, które zostaną zaoferowane graczom oraz, że sama gra będzie najprawdopodobniej wymagała abonamentu.

Dan Amrich, konsultant PR w Activision, postanowił wyjaśnić całą sytuację. Spekulacje na chwilę obecną zakładają, że Activision chce "spieniężyć" Call Of Duty w większym stopniu niż WoW, które jest oparte na subskrypcji. Beachhead, świeżo powstałe studio zostało powołane by tworzyć tzw. "dodatki premium", ale nie będzie wymagany abonament za dostęp do gry.

"Wszysto co zostało powiedziane w ubiegłym roku to prawda: nie będzie opłat za grę online w CoD. Nawet gra, która została zapowiedziana na rynek chiński jest darmowa, wspierana tylko przez mikrotransakcje" - powiedział Amrich. Skomentował również obecne pogłoski: "to wprost śmieszne w tym momencie".

Jednego możemy być pewni : abonamentu w Call Of Duty nie będzie. Jak jednak będą wyglądać wspomniane dodatki premium? Ciągle nie wiadomo...


Źródło : Activision ucina plotki o abonamencie w Call Of Duty - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty Black Ops


//Szpaner94

IMO O ile abonamentu w tym roku nie będzie, o tyle można się spodziewać że Activision szykuje bardziej cywilizowane metody rabunku na graczach...
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
wydaje mi sie ze nie bedzie abonametu , ale innym sposobem na zarobienie kasy moze byc pomysl stworzenia cos w rodzaju item shop'u
 

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Boże gdyby Activision mial wprowadzić abonament to ja się powiesze. Mało im hajsu za cala serie call of duty to były miliony dolarów to co oni jeszcze by chcieli zjadać pieniądze za granie multi. Mnie to by mogli w D*** pocałować.
PS.Przepraszam za slownictwo ;D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
w ****ch im się poprzewracało od tej kasy, płatne dodatki do CoDa, o gad.
 

PASSION

Użytkownik
Użytkownik
w ****ch im się poprzewracało od tej kasy, płatne dodatki do CoDa, o gad.
a kiedy dostales nie platny dodatek do coda, albo inny dobry dodatek do gry? Tu chodzi o abonament, jak by to wprowadzili to wtedy mozna by narzekac ale teraz wszystko jest po staremu :)



Sent from my Milestone using Tapatalk
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Płatne dodatki premium? ;>
Brzmi tak jakby mieli wprowadzić jakiś wewnętrzny Item Shop. Już widzę te reklamy na ekranach ładowania przed meczem.
"Be Fast, Be strong, Be invsible... Bonus perk for you Only 5 $ per month" (wiem wiem, że to motto C2)
"Double exp - 2 $ per week"
Nie zdziwiłbym się gdyby tak naprawdę było. Takie podpatrzenie od MMO RPG czy nawet "ich WOW'a" ( nie jestem pewien czy w WOW oprócz abonamentu są mikropłatności i bonusy z tym związane)

W każdym razie jeżeli Acti dalej będzie prowadził swoją politykę "Only money" to nie wyjdzie im to na dobre. Choć większość ludzi i tak kupi nowe COD'y w dniu premiery mimo wszystko ( sam do tych ludzi należę )
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a kiedy dostales nie platny dodatek do coda, albo inny dobry dodatek do gry? Tu chodzi o abonament, jak by to wprowadzili to wtedy mozna by narzekac ale teraz wszystko jest po staremu :)

nie mówiłem tu o dodatkach w sensie DLC, tylko właśnie o czymś takim jak ItemShop. Skoro jest mowa o mikropłatnościach, to pewnie będą sprzedawali jakieś pukawki osobno lub kamuflaże czy coś w tym stylu
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
a kiedy dostales nie platny dodatek do coda, albo inny dobry dodatek do gry?
Na PC wszystkie te dodatki do COD są za friko, tylko posiadacze konsol za nie płacą :p

Zarobią sobie na mikropłatnościach, dadzą lipne bronie a jak będziesz chciał pobiegać z kaloszem to już będzie trzeba płacić :p
 

bgszef

Banned
Heheh, a wy jeszcze bronicie producentow, ze bidule traca pieniazki jak my piracimy ich gry ;)) No to teraz macie,a to dopiero poczatek
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze,że nie będzie tego abonamentu bo pewnie sporo osób by od tego odeszło jestem ciekaw tylko co oznaczają te 'mikropłatności'.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak dodadzą rzeczy "Premium" to multi stanie się tak niezrównoważone że fanboye będą biegali z tymi premkami a normalni gracze będą biegać i się przyglądać i dostawać w czapę ;)
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Nie,tylko nie to. Mam nadzieje ze dodatkowych,platnych broni nie bedzie. Niech tam robia platne kamuflaze kolorowe nazwy graczy itd.,ale bronie,granaty,perki powinny byc wszystkie dla wszystkich za free. Oni chca z tego Tibie zrobic? Nawet mysle ze juz lepszy bylby abonament, niz premium gracze na gorze listy wygranych w meczu a zwykli ze statami 2:60.
 

PASSION

Użytkownik
Użytkownik
nie mówiłem tu o dodatkach w sensie DLC, tylko właśnie o czymś takim jak ItemShop. Skoro jest mowa o mikropłatnościach, to pewnie będą sprzedawali jakieś pukawki osobno lub kamuflaże czy coś w tym stylu
No mikropłatności to będzie lipa, ale dobry sposób na zgarnięcie sporej sumki to można być prawie pewnym, że Activision wykona ten ruch :/
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak dodadzą rzeczy "Premium" to multi stanie się tak niezrównoważone że fanboye będą biegali z tymi premkami a normalni gracze będą biegać i się przyglądać i dostawać w czapę ;)
jeśli wynik meczu będzie zależał od tego, czy ktoś ma kasę czy nie, to pozostanie mi grac w CoDa4 do końca życia chyba
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
jak okazuje sie mikroplatnosci sa duzo lepsza metoda niz abonamenty. MYsle , ze na tym bedzie opierac sie ich strategia. Chcesz pukawke od 35lv a masz 10? zaplac , chcesz wiecej granatow nosic przy sobie? zaplac. Wiecie , takie motywy .

Niech zyje Bc2 : )
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom