• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Adam Małysz zakończył karierę ;(

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba wiedzieć kiedy zejść niepokonanym ze sceny i on to udowodnił!!
Dziękuje(my) za wszystko! <3

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Największy Sportowiec w Historii POLSKI

To wszystko co mam do powiedzenia

Ostatnio edytowane przez moderatora:

arecki2028

Użytkownik
Użytkownik
Dziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęękkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaadddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmm

10 lat co zimę co weekend przed tv,nie pamiętam który konkurs ostatnio opuściłem.Po tym sezonie coś się skończy,zawsze człowiek czekał na zimę by oglądać skoki,Małysza.Teraz tego nie będzie,kawał historii,minie 1000lat zanim Ziemia wyda drugiego takiego człowieka...

Onicniepytaj

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dzięki Małyszu i Małyszo-mani skoki narciarskie stały się popularne w Polsce. A dzięki Małyszowi i Polska się wybiła.

Brawo dla Adama :) i brawo za to że wie kiedy ma zejść a nie jak Schmit itp ciągnąć w nieskończoność tylko dla $$$ a jakoś wybitnie formą się nie popisując.

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
Będzie brakowało, chociaż ja osobiście przestałem oglądać skoki już, za dużo cwaniactwa, pod Austrie wszystko, te punkty za wiatr też śmieszna sprawa.

Ale Adam ma szacunek wielu ludzi, w tym mnie, wspaniały człowiek.

Do góry