Adapter SATA--->USB do iHas 124

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

debowski

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zamówiłem dzisiaj nagrywarkę iHas 124-19B. Niestety mam laptopa i będę potrzebował przejściówki SATA--->USB. Czy ADAPTER USB SATA/ATA KABEL DYSK HDD 2,5 3,5 SATA (2632549092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie coś wystarczy? Nie będę podłączał pod to dysku. Tylko napęd optyczny. Nie mam też dużo kasy. Czy to wystarczy?
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie :) Działa bez problemu z iHas-em :)
Nie widziałem potrzeby kupowania droższego adaptera.
Używając w.w. nagrałem już wiele płyt :)

Pozdrawiam
ahc
 

debowski

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Adapter SATA--->USB do iHas 124

Zamówione i zapłacone. Ludzie piszą, że notorycznie palą się zasilacze w tych tanich adapterach. Jednak zaryzykowałem. Zobaczymy co z tego będzie.

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk
 

br0nek.

Użytkownik
Użytkownik
często się palą, a jeszcze częściej są skoki napięcia i możesz przy tym trochę płyt zmarnować. .. ale może też być tak, że trafisz na dobry i bezawaryjny egzemplarz.
 

debowski

Użytkownik
Użytkownik
Jak będzie coś nie tak z zasilaczem to mam w domu niezły zasilacz ATX ;) To podłącze zasilanie z niego. Tylko żeby ten adapter działał na 100% to będzie dobrze. Wszystko zamówione i zapłacone. Może w środę wszystko będzie u mnie to zdam relację :)
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Adapter SATA--->USB do iHas 124

Adapter będzie działał zasilacz pewnie nie.ja na zwykłym od pc lece i to lepsza opcja nawet.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
ja posiadam takowy i nie narzekam
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom