Adapter

Lysy1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam co to za adapter?
I czy mogę nim podłączyć x360 do głośników komputera?
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
mi to wygląda na trójnik, do głośników pc podpinasz (tylko bez żółtego) takie kable:


bez problemu będzie działać ale jak masz konsolę na hdmi podpiętą kup takie coś:
 

Lysy1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli ten adapter jest dobry bez problemu podłącze i będzie dźwięk?
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Ten adapter to nie adapter tylko trójnik i jest zupełnie zbędny ,a jeśli masz głośniki w kablem jak słuchawki (rzadko ale są takie też głośniki) to jeszcze potrzeba takie coś: P02 PRZEJŚCIÓWKA ADAPTER JACK3,5 PS3 XBOX GŁOŚNIKI (3292208360) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dzwiek mozna podlaczyc na kilka sposobow, tym tez sie da
 

Lysy1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czyli tym nic nie podepnę?

Ale jak ty to nazwałeś w tym trójniku z tyłu są wejscia na chinch a z przodu wejscie na głośniki.

Więc jak tym podłączyć dzwięk?


Proponuję nie pisać jednego posta pod drugim i zapoznać się z opcją 'edytuj'..TigraTeam
 

viscaelbarca

Użytkownik
Użytkownik
podłączysz. sam takie cos kupilem i działa. obraz mam podłączony pod hdmi , analogowy kabel podpiety tez mam jednoczesnie, 2 czincze od audio wsadzasz w przejsciowke i mozesz podłączać głośniki ,tylko oczywiscie nie zrobisz 5.1 dzwieku ,ja mam podpiete logitechy x-530 i jest git :) za przejsciowke zaplacilem niecałe 2 zl chyba :)
 

Do góry Bottom