Age of Conan nadal zmierza na Xboksa 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Okazuje się, że Xboksiarze oczekujący na premierę ich wersji Age of Conan: Hyborian Adventures nie zostali opuszczeni przez Funcom. Gra wciąż "się robi".

Minęły już prawie dwa lata od premiery Age of Conan na pecety. Jeszcze przed otwarciem wirtualnej Hyborii, studio Funcom zapowiadało również wypuszczenie Xboksowej wersji gry. Niestety, do dzisiaj nie usłyszeliśmy nic konkretnego w kwestii konsolowej wersji AoC. Jeżeli jednak nadal wierzycie w wydanie tej gry, to mamy dobrą nowinę:


"Oczywiście natrafiamy na więcej wyzwań, niż oczekiwaliśmy, podczas adaptowania naszej technologii do możliwości konsol. Nadal nad tym pracujemy, bo patrzymy na to jako potencjalną platformę dla naszych przyszłych gier. O tym, czy szanse dla Age of Conan zostały stracone, dopiero się przekonamy.

Jest wiele wyzwań związanych z tworzeniem MMO na konsole, których twórcy gier jeszcze nie opanowali. To nadal jest niespenetrowany rynek, jednak myślę, że z czasem znajdziemy potrzebne nam rozwiązania. Obecnie wystarczająco dużo ludzi bada i pracuje nad tym, więc jestem pewien, że wkrótce zobaczymy coraz więcej cross-platformowych MMO" - zdradził w wywiadzie dla CVG Craig Morrison, jeden z szefów Funcomu.

Age of Conan nadal zmierza na Xboksa 360 - gram.pl
 

zum51

Banned
Mnie to nie podnieca :D
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Mnie to nie podnieca :D
No i nie powinno. Zastanawiałbym się czy wszystko z Tobą w porządku gdyby Cie to rajcowało. co do tematu to już straciłem wiare w ten projekt. Nie wyobrażam sobie płacenia za Live i AoC jednocześnie ;:confused:
 

wojtas74

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie płacenie live plus abonament za gre? chyba że zrezygnowali by z abonamentu aoc
 

sautors

Użytkownik
Użytkownik
Mam oryginalke fakt dobra giera, ale 2 abonamenty placic to troche zal, niech dogadaja sie jakos z M$ i tak zebysmy 1 abonamant jak cos placili heh
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom