HOT! Aktor wcielający się w Michaela w GTA V nie wie nic o żadnym DLC

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Parę dni temu spekulowaliśmy na temat fotki wrzuconej przez aktora wcielającego się we Franklina. Michale natomiast dementuje wszelkie plotki dotyczące dodatku do kampanii.

W zeszłym tygodniu Shawn Fonteno wcielający się we Franklina opublikował zdjęcie, na którym siedzi w stroju do motion capture przed masą plakatów z GTAV. Nic dziwnego, że wszyscy oszaleliśmy na tym punkcie i zaczęliśmy mieć nadzieję na fabularny dodatek do gry. Niestety Ned Luke, czyli growy Michael, ostudził nasz zapał pisząc na swoim Facebooku:

WSZYSCY chcą DLC do kampanii... Ale ja nic o nim nie wiem. Nie mam pojęcia kiedy, i czy w ogóle, się pojawi.
Ekipa z Rockstara dodała od siebie, że cały zespół pracujący nad grą zajmuje się w tym momencie zawartością do rozgrywek sieciowych. Ta informacja praktycznie przekreśla szanse na fabularne DLC. Fonteno prawdopodobnie pracował nad materiałem dla GTA Online. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że w najnowszym dodatku Lowriders pojawiła się inna postać fabularna.

 

Szuruburek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jejku, zapomniałem już o tej grze. Przeszedłem ją dwa razy, powydani na xbox 360 i jakoś mnie nie ciągnie do niej, nawet na xboxa one.
 

Do góry Bottom