Aktualizacja bez Internetu

Niemiec

Użytkownik
Użytkownik
Ok skad wziac te nowe aktualizacje do xboxa?
Bo bym chetnie z pen drive se wrzucil.
I czy jak wrzuce nowe aktualizacje to ta aktualizacja(mnie oflaguje) zbanuje mnie nawet jak nie bede podlaczony pod internet? Czy dopiero jak bede podlaczony?
 

peja101

Banned
Oflagują dopiero jak podłączysz się pod neta. Aktualizacje pobierasz ze strony M$.

Tu masz link:

Xbox.com | New Xbox Experience jest już dostępny tutaj!

Dziękuję nie zaszkodzi
 

Niemiec

Użytkownik
Użytkownik
Oflagują dopiero jak podłączysz się pod neta. Aktualizacje pobierasz ze strony M$.

Tu masz link:

Xbox.com | New Xbox Experience jest już dostępny tutaj!

Dziękuję nie zaszkodzi
Oflaguja ale tak od razu, bo mam aktualizacje czy dopiero ten ich bot to zrobi?
 

peja101

Banned
Dopiero jak ich bot to zrobi. Ale jeżeli zgrasz aktualizacje bez podłączania konsoli do neta to na 1000000% procent nie oflagują Cię, ani nie dostaniesz bana.
 

Niemiec

Użytkownik
Użytkownik
Dopiero jak ich bot to zrobi. Ale jeżeli zgrasz aktualizacje bez podłączania konsoli do neta to na 1000000% procent nie oflagują Cię, ani nie dostaniesz bana.
Takie kity to se wciskaj innym . wiem ze i tak moge dostac bana i tak i mysle ze nie podlacze mojej konsoli do neta poki nie bedzie takiego flasha co na zawsze zabezpieczy przed banem :D
I czy w tym poradniku co na xbox.com jest te najnowsze aktualizacje sa czy nie?
 

peja101

Banned
Co ty pieprzy**? Jak nie podłączysz konsoli do internetu to nie ma szans na bana. Dlatego dużo osó robi upadate offline, żeby nie dostać bana. Wątpie, żeby wyszedł kiedyś bezpieczny iXtreme.

tak jest tam ta najowsza aktualizacja
 

Nearunek

Użytkownik
Użytkownik
Nie dostaniesz bana bo niby jak to sprawdza ?
 

Niemiec

Użytkownik
Użytkownik
Co ty pieprzy**? Jak nie podłączysz konsoli do internetu to nie ma szans na bana. Dlatego dużo osó robi upadate offline, żeby nie dostać bana. Wątpie, żeby wyszedł kiedyś bezpieczny iXtreme.

tak jest tam ta najowsza aktualizacja
Racja, zle cie zrozumialem :p dziekuje dziala ! :D
 

Do góry Bottom