Aktualizacja dasha

martin123

Świeżak
Świeżak
Witam, mam małe pytanie :
Posiadam dash 2.0.13604 oraz LT2.0
Czy jak zainstaluje najnowszego dasha wymaganego do MP3, to usunie mi przeróbkę ? Jeśli nie to czy gry z XGD3 przestana mi działać ?? Usuwałem topologie pod lt 2.0.
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
nie usunie przerobki gry xgd3 smiagaja tyle ze z plyty :)
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
nie usunie ci lt ale będziesz do XGD3 na lt 2,0 TU musiał dogrywać
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Przeróbki nie usunie, ale ze zmianą tablic nie ma reguły. Poczytaj temat o MP3.
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
zadnych tu nie trzeba dogrywac do xgd3 przynajmniej ja tak stwierdzam GOW 3 smiga bez niczego :)
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
zadnych tu nie trzeba dogrywac do xgd3 przynajmniej ja tak stwierdzam GOW 3 smiga bez niczego :)
no a teraz jak tego dokonałeś pochwal się :D
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
no a teraz jak tego dokonałeś pochwal się :D
Nie tylko u Niego tak się dzieje: http://xboxforum.pl/iso-10/max-payne-3-rf-xbox360-xpg-132285/
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
nic nie dokonalem zaktualizowalem tylko dasha do 14719 wrzucilem stara gre np nfs the run i gra smiga nic nie dogrywalem i tak kazda gra wczesniej nagrana smiga wczesniej mialem dasha 13599 :)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
nic nie dokonalem zaktualizowalem tylko dasha do 14719 wrzucilem stara gre np nfs the run i gra smiga nic nie dogrywalem i tak kazda gra wczesniej nagrana smiga wczesniej mialem dasha 13599 :)
Do tych, co chcą zaryzykować i wgrać nowego Dash'a: aktualizować przez pendrive'a, ewentualnie z MP3 (nie ze starszych gier): Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox
 

Do góry Bottom