Aktualizacja Dashboard - offline [2.0.8955.0+Avatar/UpdateSPY]

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Najprawdopodobniej aktualizacja usunie Ci przeróbkę, ale teraz nie przerabiaj bo najnowsza wersja to LT 1.9 i warto poczekać na 2.0 bo na 1.9 nie ma wiele gier a 2.0 "IN PROGRESS"
 

adamokce

Użytkownik
Użytkownik
a kiedy wychodzi L.T. 2.0.?
 

Topico

Świeżak
Świeżak
Chcę podłączyć swojego przerobionego X360 do neta. Jeśli chciałbym pograć online to czy musiałbym aktualizować dasha na tego usuwającego przeróbkę czy może da się grać na starym dashu? Mój dash to 2.0.13146.0.
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
Chcę podłączyć swojego przerobionego X360 do neta. Jeśli chciałbym pograć online to czy musiałbym aktualizować dasha na tego usuwającego przeróbkę czy może da się grać na starym dashu? Mój dash to 2.0.13146.0.
Nie da się grać na starym po podłączeniu do xbl zawsze musi się zaktualizować jeśli klikniesz że nie chcesz aktualizacji odłączy cię od sieci.
 

Topico

Świeżak
Świeżak
Aha, dzięki.
 

Pindoll

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem, ponieważ aktualizacje mi przerwało w połowie z powodu błędnego nagrania gry, próbowałem postępować zgodnie z instrukcjami przeczytanymi na forum ale to nic nie pomagało. Otóż:

Wkładam pendriva z aktualizacja wyłączam następnie włączam konsole - nie działa (wyskakuje pasek postępu, nic sie nie przesuwa i za 2 sekundy wraca do komunikatu ze aktualizacja sie nie powiodla, wielokrotnie sprawdzalem czy nazwa sie zgadza, format, rozmiar pena to 4gb wiec powinno dzialac)

Wkladam plytke z aktualizacja - nie dziala ( ta sama sytuacja co z pendriva )

Nawet nie wyskakuje rozpocznij aktualizacje, pad też nie chce mi się połączyć . Mam 256mb miejsca, przy ostatnim graniu bylo 30mb wolnego i dalem aktualizacje na OK , myslicie ze to wina tego ze miejsca braknie ? Jak sobie z tym poradzić ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Naped przerobiony? Byl wymieniany? Sciagnij dash 13146 i nagraj na plyte, jak nie idzie to 13599. Z pena nie pojdzie.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
 

Krystian69

Użytkownik
Użytkownik
witam mam ixtreme lt 1,9 i nadal mi sie xbox nie chce zaktualizowac(teraz wyczytałem ze jak sie ma spoof bo mam z liteona na samsunga nie idzie wgrac trzeba miec oryginalny naped czy nadal nie idzie wgrac ?)
 

Milan

Użytkownik
Użytkownik
Mam przerobke lt 1.9 i dasha 2.0.13599.0. Przed chwila po podlaczeniu do live wyskoczyl mi komunikat ze musze zaktualizowac system. Myslicie ze moge zaktualizowac czy bedzie usuniecie przerobki ? ;p
 

centurion19

Użytkownik
Użytkownik
mam dasha 625 i LT+1.1 i czy mogę od razu zaktualizowac na 599 i flash LT2.0, czy musze sie bawic w te kolejnosci: stock, 146 (pre, post), 599, LT2.0???
[nie gram na live]
 

Pindoll

Użytkownik
Użytkownik
Naped przerobiony? Byl wymieniany? Sciagnij dash 13146 i nagraj na plyte, jak nie idzie to 13599. Z pena nie pojdzie.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Sorki za tak późną odpowiedź. Napęd nie był wymieniany, konsola została przerobiona ale dawno temu. Widzę że jest już lt 2.0 . Czy jak sflaszuje do tego lt 2.0 bedzie dzialać ok ? Czy jakbym teraz wgral dasha 13146 to cofnie mi przeróbke ?
 

lysiutki

Użytkownik
Użytkownik
@Krystian69
Mam samsunga spoofowanego na liteon. Działał 1.9 i 2.0 też już jest wgrane.
 

dptomek

Świeżak
Świeżak
Witam
Panowie ja jestem nowy w temacie i pytanie.
Jakiś rok temu byłem wgrać do mojego xbox nowy soft i wszystko pięknie 1,4 - 1,5 nie wiem
Ale widzę że teraz jest już wersja chyba 2,0 czy mogę to zaktualizować sam w domu?
Zrobiłem wszystko tak jak było napisane na pierwszej stronie ale nie ruszyło w żadnej z opcji.
Co muszę zrobić? zapłacić za wgranie nowego softu?
Czy jest na to jakiś sposób - wgrywałem na płytę DVD oraz na pendriva ale nic nie wyskakuje - nie aktualizuje się
 

borysq

Świeżak
Świeżak
Witam
mam taki problem przy wgrywaniu dasha 13599 xbox uruchamial sie ponownie i wyskoczyl blad E64
na konsoli miga zielona i czerwona dioda
tacka z napedu nie wysuwa sie
co moger zrobic jak to naprawic?
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
@dptomek, borysq

Dział poradniki się kłania.
 

borysq

Świeżak
Świeżak
badboy8 szukalem w poradnikach ale nie znalazlem nic na ten temat
wgralem oryginalne FW czerwona dioda przestala swiecic terz tylko miga zielona i chce dalej konsola aktualizowac tege dasha
jak zrobic zeby po wgraniu flasha nie chcial dalej aktualizowac dasha?
 

GROL

Użytkownik
Użytkownik
wgralem oryginalne FW czerwona dioda przestala swiecic terz tylko miga zielona i chce dalej konsola aktualizowac tege dasha
To go zaktualizuj i wtedy wgraj LT+ albo zostań przy ogyginalnym FW.
 

Krzyzac

Użytkownik
Użytkownik
Otóż mam taki problem i męczę się z nim już drugi dzień:
Posiadam dashboard 2.0.12625.0, mój napęd to Liteon, którego zamieniłem na samsunga. Wróciłem do stock firmware pre 13141 i gdy próbuję nagrać jakikolwiek kolejny update z pendrive wyskakuje mi błąd 3151-3524-1600-2203-c000-0001. Z płyty DVD nie odpala mi się aktualka wcale. Może ktoś opisać krok po kroku co powinienem zrobić, aby wgrać w końcu te wszystkie aktualizacje? Spróbuję jeszcze ze zwykłymi CD, ale myślę, że to nie pomoże.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Otóż mam taki problem i męczę się z nim już drugi dzień:
Posiadam dashboard 2.0.12625.0, mój napęd to Liteon, którego zamieniłem na samsunga. Wróciłem do stock firmware pre 13141 i gdy próbuję nagrać jakikolwiek kolejny update z pendrive wyskakuje mi błąd 3151-3524-1600-2203-c000-0001. Z płyty DVD nie odpala mi się aktualka wcale. Może ktoś opisać krok po kroku co powinienem zrobić, aby wgrać w końcu te wszystkie aktualizacje? Spróbuję jeszcze ze zwykłymi CD, ale myślę, że to nie pomoże.
Z update pendriva sprobuj wgrac ten stary dash 12625 i potem nowy dash ale wtedy usunie ci przeróbka.
 

borysq

Świeżak
Świeżak
w dosflash wgrywalem fw 93450C dalej blad E64 potem wgralem 02510C tez nic nie dalo
konsole moge wlaczyc przyciskiem od tacki ale nie wysuwa sie tacka
teraz nie chce sie aktualizowac od razu czarny ekran i E64
 

Do góry Bottom