Aktualizacja Dashboard - offline [2.0.8955.0+Avatar/UpdateSPY]

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
A wgrywasz zgodnie z opisem w 1 poście ? (rozpakowany katalog w folderze głównym nośnika) Na jakie płytki nagrywasz ?
 

Kapizak1

Świeżak
Świeżak
Tak, robię wszystko jak w pierwszym poście. Nagrywam na jakieś zwykłe DVD, ale wcześniejszą aktualizację odpalałem z takich samych płytek i wszystko było ok. Wydaje mi się, że Xbox nie rozpoznaje tej aktualizacji, bo to właściwie ta sama, którą mam wgraną (2.0.7371.0), tyle że ta jest z avatarami. Można coś z tym zrobić??
 

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik
najpierw wgraj nxe-same menu, a potem avatarki.
 

gambit88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam problem z aktualizacją dasha. Chciałem zagrać w HAWX ("kopię") i po odpaleniu wyskakuje komunikat że trzeba zaktualizować dasha to ja daje ok i wtedy wyskakuje błąd:
"Nie można zainstalować aktualizacji. Płyty nie da się odczytać. 1. Wyczyść płytę miękką szmatką. 2. Uruchom konsolę ponownie."
Próbowałem zaktualizować dasha z pendrive i z płyty DVD (ściągnięta aktualizacja ze strony microsoftu) i nie da rady, po prostu konsola nie reaguje. Nie włącza się żadna aktualizacja.
Obenie mam dasha: 2.0.7363.0 i przeróbkę ixtreme 1.5.1 Pomóżcie co mam zrobić?
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Pendrive musi mieć system FAT32, musisz rozpakowany katalog (aktualizację najnowsż zassaj ze strony M$) wrzucić do głównego folderu pendrive'a. Następnie wtykasz pena do portu USB konsoli z przodu zaraz na prawo od przycisku włączania konsoli. Jak to zrobisz to włączasz konsolę i powinna aktualizacja zaskoczyć przy włączniu konsoli. robiłem tak już kilka razy i zawsze śmigało (Pendrive Kinstone 2GB)
 

gambit88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jest fat32. Wszystko robię tak jak napisałeś. Taki sam pendrive. I nie działa. Nie włącza się żadna aktualizacja. Tak samo z DVD, zrobiłem to co pisze na stronie m$ (wypaliłem płytkę z aktualizacją) i też nie działa, nie włącza się żadna aktualizacja..... Nie wiem już co mam zrobić :/ Pomóżcie....
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
A na chwile nie możesz podłączyć konsoli do sieci? Wtedy sama sobie zassa aktualizacje
 

Alens

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tylko ,ze jak sie podlaczasz do sieci to najlepiej z IXtreme 16 bo podobno na 99% nie dostaniesz bana
 

gambit88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
heh dzięki :D nie pomyślałem o tym ;) Już zaktualizowałem i chyba bana nie dostałem (w każdym razie nic nie pisało) Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :D
 

jarekk91

Użytkownik
Użytkownik
Mam też problem nie mogę zaktualizować mojego xboxa próbowałem z pendrivem i płytą cd i nic. Ten nowy dashboard jest jakiś dziwny. Zaktualizował już ktoś xboxa do [2.0.7371.0] w offline?
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Mam też problem nie mogę zaktualizować mojego xboxa próbowałem z pendrivem i płytą cd i nic. Ten nowy dashboard jest jakiś dziwny. Zaktualizował już ktoś xboxa do [2.0.7371.0] w offline?
Tak, ja zaktualizowałem jak zwykle offline za pomocą pendrive'a
 

jarekk91

Użytkownik
Użytkownik
Jakiego pendriva używasz? ja próbowałem na 2 różnych i nic. Włączam xboxa i potem podłączam pendriva i powinno wyskoczyć automatycznie okienko z aktualizacją a mi nic nie wyskakuje! A robię wszystko jak w opisie.
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Pendrive mam Kingstone 2GB. Ale robisz to źle bo najpierw należy podłączyć pendrive a dopiero potem włączyć konsolę. Jak włożysz w czasie działania konsoli pena to nie dziwota że nie wykrywa!
 

jarekk91

Użytkownik
Użytkownik
Zrobiłem jak napisałeś: wziąłem pena kingstona 1 gb, system plików fat32, wrzuciłem aktualizacje na pena, włożyłem go i odpaliłem xboxa i nic uruchamia się normalnie. A xbox powinien się włączyć i potem po chwili wyskoczyć okienko z aktualizacją czy jak?
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
A rozpakowałeś tą aktualizacje i katalog wrzuciłeś bezpośrednio do katalogu głównego pendrive'a ?

Tak, od razu podczas pojawiania się menu konsoli powinno zapytać czy aktualizować
 

jarekk91

Użytkownik
Użytkownik
Tak, najpierw sformatowałem pena a potem rozpakowałem i wrzuciłem ten folder $SystemUpdate prosto na pena.
Już naprawdę nie wiem co to może być?
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
No to podłącz konsolkę do neta i się sama zaktualizuje skoro się nie da offline
 

jarekk91

Użytkownik
Użytkownik
Jak bym mógł to bym to już dawno zrobił, ale niestety nie mam takiej możliwości.
 

bliss

Użytkownik
Użytkownik
jesli masz mozliwosc pisania tutaj to masz mozliwosc podlaczenia xboxa online, nie musisz posiadac konta wystarczy w ustawianiach konsoli w paramterach sieci odpalic - przetestuj polaczenie z Xbox Live, jesli wszystko pojdzie poprawnie to wyleci komunikat o aktualizacji...
 

Tubson

Użytkownik
Użytkownik
a powiedzcie mi dlaczego nie chce mi pojsc prototype... jestem po przeprowadzce i neta mam tylko w pracy... wiec pomyslalem sobie z zgram na pendrive;a aktualizacje i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze mam tą samą wersję juz zaintalowaną na klocku. wszystkie gierki mi chodzą procz prototypa... po wlozeniu plyty pyta sie o aktualizacje ze nie mozna sie polaczyc i ze sprobuje z plyty i wtedy mi wywala blad ze nie mozna odczytac plyty... nie wiem skąd pobrac wersje łatki zeby mi to hulało... macie jakies pomysly??
 

Do góry Bottom