Aktualizacja dashboarda,pare pytan.

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Witam,mam pare pytanek.
1.Jaki jest najnowszy dash do x i co on daje ? Obecnie mam tego
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=6LpaNIhEr9k
jest on zly czy zostawic go ?
2.Podczas wchodzenia w ustawienia kinecta,wyskakuje mi jakas aktualizacja,tak samo podczas wlaczania gry Fighters Uncaged,moje pytanie brzmi co to za aktualizacja,i czy musze ja wykonac online/sciagnac z neta czy poprostu jak wyczytalem w internecie,ze podczas podlaczenia kinecta i wlaczenia gry,sama mi sie zaktualizuje z plyty ?
3. Ostatnie pytanie, co daje ta aktualizacja
Kod:
http://support.xbox.com/pl-pl/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx
Czy jak sciagne i nagram na pendrive,a potem aktualizuje x to nie spieprzy mi to niczego w konsoli ? Chodzi mi o przerobke itp.
Od siebie dodam ze nie gram przez Xbox live,gram wylacznie ofline.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
żeby grać w nowe gry musisz mieć nowy dash ,obecnie 12625
przed jego zainstalowaniem dobrze jest wgrac LT+ 1.1 żebyś nie został oflagowany
bo nowy dash + nowe gry z AP25 = flaga = BAN przy fali
,a na LT+ jestes bezpieczny (na razie)
flage można dostac nawet offline
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Bylem w serwisie Xboxa,gosc powiedzial ze ten problem z aktualizacja ktora wyskakuje,rozwiaze wlozenie gry kinect adventures,dowiedzialem sie rowniez ze mam przerobke LT+,bo chodza mi te gry : Assasin Cread Brotherhood,Fable III oraz NFS HP bez zadnych kombinacji,jedynie musze przejechac ABGX,podobno rowniez po wlozeniu gry na kinecta,bede mogl nagrywac juz gry bez abgx,jest w tym prawda ?
Ja mam tego 12611 to zle ?
 

Smok'e

Banned
Jak wgrasz nowego dasha to i tak będziesz musiał sprawdzać abgx'em. Jak masz lt+, lt to nie dostaniesz bana, flagi offline... Ja dostałem "niby flagę - tak pokazał taki śmieszny program do sprawdzania czy konsola jest oflagowana" w pierwszej grze, z ap (miałem lt) i do dzisiaj gram online...
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
i do dzisiaj gram online...
Narazie...
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Czyli nie musze wgrywac nowego dasha ? Ten co mam mi starczy ?
Teraz tylko podlaczyc kinecta,i ktualizowac konsole z gry ?
 

Smok'e

Banned
Tak, z gry lub pena... :)

Dużo wprowadziłeś do tematu tą wypowiedzą
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wszyscy wiedzą o co chodzi. Microsoft nigdy nie banuje pojedyńczej płotki ot tak - poczekasz do pierwszej fali banów i dziękuje. Jesteś oflagowany i koniec.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Moze wrocimy do mojego zapytania :D
Co mi da nowy dash ? Jest w czyms lepszy od tego co ja posiadam i podalem w pierwszym poscie ?
Mam z tego co wywnioskowalem w serwisie LT+,bo nowe gry jak AC,NFS HP I FABLE mi chodza,tak wiec co ?
Kupic kinecta,wrzucic plyte z gra i musi sie aktualizowac ?
 

Smok'e

Banned
Jak się, zaktualizuje to nic się nie stanie. :) Jedynie może pomóc. &AiZo, report...
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli masz LT+, to wgraj najnowszy 12625 dashboard. Obsługa nowszych gier - jak narazie tylko Bulletstorm. Te 3 gry o których mówisz to mogą działać nawet na LT z metodą 3Dashy więc wiesz ;)
Ale jeżeli LT+ to wrzucaj śmiało na pendrive'a czy tam CD - co kto lubi :)

//ps - oops, nie doczytałem, że masz 12611. To wszystko gra i buczy, możesz wrzucac najnowszy dashboard.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Moge ale nie musze przy tym swoim dashu ?
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Możesz, ale nie musisz - NARAZIE - pojawiła się już pierwsza gra - Bulletstorm - która wymaga dashboardu 12625 i można przypuszczać, że będzie się ich pojawiać coraz więcej. Ot tyle w kwestii zmian.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
A na swoim dashu tej gry nie odpale ?
Jezeli to takie proste te dashowanie,to podaj moze linka skad moge pobrac,bo podno z oficialnej xboxa jest lipa
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie odpalisz, na płycie z grą zawarta jest aktualizacja 12625, która jest wymaga do jej uruchomienia także niestety, ale takie gry teraz będą się pojawiały :) Czemu z oficjalnej strony xboxa jest lipa?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Czytalem cos na forum,ze jakis awatarow nie ma czy cos takiego.
Zaktualizowalem ze strony xbox.com,powiem ci ze nawet problem z aktualizacja kinecta sie naprawil :D
Zaraz ide zobaczyc czy chodza gry :D
A powiedz mi,teraz ry w stylu fable itp nadal musze przepuszczac przez ABGX ?
Jak mam przerobiona konsole,to nie dostane jakiegos bana offline albo cos :D
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bana offline nie dostaniesz, flagi z LT+ też nie. Gry z AP 2.5 przed nagraniem będziesz musiał przepuszczać przez abgx żeby dograło patcha :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
mhm,czyli nic sie nie zmienilo oprocz tych profili itp(w poprzednim nie mialem mozliwosci ubierania tp),a takie ostatnie pytanko i nie zawracam.
Gosc z serwisu mowil,ze jak mam nowego dasha,podlacze kinecta,zaktualizuje aktualizacje z plyty Kinect Adventures,to nie bede musial juz przerabiac ABGX,bo wtedy bede mial najnowsza wersje LT+(wychodzi na to ze mam) to jest prawda ? Powiedzial ze mam nie do konca zaktualizowana przerobke,bo normalnie na LT + AC,NFS i FABLE powinny mi chodzic bez ABGX,
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli masz LT zwykłe i chodzą Ci te 3 gry, to jak zaktualizujesz dashboard np do 12611 albo do 12625 to przestaną Ci one działać, ale np gra Bulletstorm będzie Ci działać - nie ma ona AP 2.5 ale wymaga dashboardu 12625!
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Poprzedni dash mialem 12611 i dzialaly mi te 3 gry,teraz zaktualizowalem do 12625 i nadal dzialaja bo testowalem,tak wiec o co chodzi ?
 

Do góry Bottom