• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Aktualizacja dashboardu na starszym Xtreme

revan64

Świeżak
Świeżak
Witam. Posiadam wersję Arcade z końca 2007 roku. Jest przerobiona bodajże Xtreme 1.6 (nie jestem pewny). Posiadane przeze mnie gry mają wgrany głownie Wave 2. Ostatnio, podczas nagrania gry Bulletstorm (również podmieniony Wave 2 za pomocą programu 360wavespatcher) wyskoczyła mi informacja o konieczności zaktualizowania systemu. Czy ta aktualizacja jest bezpieczna? Czy wpłynie ona jakkolwiek na przeróbkę mojej konsoli? Czy po ewentualnym zaktualizowaniu będę mógł dalej grać we wszystkie wcześniejsze tytuły? Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

M4ciek

Użytkownik
Użytkownik
Czyli aktualizując dasha ale nie grając w te najnowsze gry nie dostanie sie flagi? Bo na razie mam 1.6 a chciałbym zaktualizowac dashboard do najnowszego. LT+ wgram później - ale do tego czasu nie bede wkładał tych najnowszych gier do napędu.

revan64

Świeżak
Świeżak
Czyli rozumiem, że można spokojnie zaktualizować dashboard z Bulletstorma (lub ewentualnie z pendrive) nie obawiając się flagi i usunięcia czegokolwiek (dalej będę mógł grać we wszystko jak przed aktualizacją). Jestem zielony w tych sprawach, ponieważ konsolę mam dopiero od tygodnia :) Wychodzi na to, że w najbliższym czasie i tak muszę wgrać LT+, aby móc grać we wszystkie najnowsze gry?

M4ciek

Użytkownik
Użytkownik
Zaktualizowalem z pena. myslalem, ze sie nie uda bo mam arcade i to bez dysku ani memorki. Na 2 razy aktualizowalo - najpierw dash, przekopiowalem save na pendrive a potem dogralem avatary.
wolne miejsce - kilka mb... ale za to mozoiwosc uzywania pendrive jako dysku. Zostalo mi teraz wgrac lt+

revan64

Świeżak
Świeżak
Zaktualizowalem z pena. myslalem, ze sie nie uda bo mam arcade i to bez dysku ani memorki. Na 2 razy aktualizowalo - najpierw dash, przekopiowalem save na pendrive a potem dogralem avatary.
wolne miejsce - kilka mb... ale za to mozoiwosc uzywania pendrive jako dysku. Zostalo mi teraz wgrac lt+
Aktualizowałeś tą instalką z oficjalnej strony Microsoftu? Działa Ci np. Bulletstorm?

M4ciek

Użytkownik
Użytkownik
Tak, z ms. Mam bulletstorm ale z nagrywaniem wstrztmam sie do lt+. Chodzilo mi glownie o pamieci usb i ich wykorzystanie jako storage.

Do góry