Aktualizacja dashboardu na starszym Xtreme

revan64

Świeżak
Świeżak
Witam. Posiadam wersję Arcade z końca 2007 roku. Jest przerobiona bodajże Xtreme 1.6 (nie jestem pewny). Posiadane przeze mnie gry mają wgrany głownie Wave 2. Ostatnio, podczas nagrania gry Bulletstorm (również podmieniony Wave 2 za pomocą programu 360wavespatcher) wyskoczyła mi informacja o konieczności zaktualizowania systemu. Czy ta aktualizacja jest bezpieczna? Czy wpłynie ona jakkolwiek na przeróbkę mojej konsoli? Czy po ewentualnym zaktualizowaniu będę mógł dalej grać we wszystkie wcześniejsze tytuły? Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
 

M4ciek

Użytkownik
Użytkownik
Czyli aktualizując dasha ale nie grając w te najnowsze gry nie dostanie sie flagi? Bo na razie mam 1.6 a chciałbym zaktualizowac dashboard do najnowszego. LT+ wgram później - ale do tego czasu nie bede wkładał tych najnowszych gier do napędu.
 

revan64

Świeżak
Świeżak
Czyli aktualizując dasha ale nie grając w te najnowsze gry nie dostanie sie flagi? Bo na razie mam 1.6 a chciałbym zaktualizowac dashboard do najnowszego. LT+ wgram później - ale do tego czasu nie bede wkładał tych najnowszych gier do napędu.
Czy może ktoś odpowiedzieć na to pytanie?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
nie bedzie flagi....
 

revan64

Świeżak
Świeżak
Czyli rozumiem, że można spokojnie zaktualizować dashboard z Bulletstorma (lub ewentualnie z pendrive) nie obawiając się flagi i usunięcia czegokolwiek (dalej będę mógł grać we wszystko jak przed aktualizacją). Jestem zielony w tych sprawach, ponieważ konsolę mam dopiero od tygodnia :) Wychodzi na to, że w najbliższym czasie i tak muszę wgrać LT+, aby móc grać we wszystkie najnowsze gry?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
lepiej wgraj lt+ bedziesz mial spokój.....
 

M4ciek

Użytkownik
Użytkownik
Zaktualizowalem z pena. myslalem, ze sie nie uda bo mam arcade i to bez dysku ani memorki. Na 2 razy aktualizowalo - najpierw dash, przekopiowalem save na pendrive a potem dogralem avatary.
wolne miejsce - kilka mb... ale za to mozoiwosc uzywania pendrive jako dysku. Zostalo mi teraz wgrac lt+
 

revan64

Świeżak
Świeżak
Zaktualizowalem z pena. myslalem, ze sie nie uda bo mam arcade i to bez dysku ani memorki. Na 2 razy aktualizowalo - najpierw dash, przekopiowalem save na pendrive a potem dogralem avatary.
wolne miejsce - kilka mb... ale za to mozoiwosc uzywania pendrive jako dysku. Zostalo mi teraz wgrac lt+
Aktualizowałeś tą instalką z oficjalnej strony Microsoftu? Działa Ci np. Bulletstorm?
 

M4ciek

Użytkownik
Użytkownik
Tak, z ms. Mam bulletstorm ale z nagrywaniem wstrztmam sie do lt+. Chodzilo mi glownie o pamieci usb i ich wykorzystanie jako storage.
 

Do góry Bottom