Aktualizacja dashboard'u vs przeróbka LT [CZYTAĆ 1st POST]

zwodzik

Świeżak
Świeżak
witam ja mam Lt 2.0 i dash 2.0.13599 to moge zrobic aktualke przy forza 4 i nie usuniu flasha?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy aktualizacja usunie mi przeróbkę?

Możesz aktualizowac.Lt 2.0 nie wywala.

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

kufel0495

Świeżak
Świeżak
Mam LT 3,0 i chce wgrać nowego dasha z Hitman HD Trilogy, czy po tej operacji będą grozić jakieś konsewkencje dla starszych gier ?
 

Xadereq

Użytkownik
Użytkownik
Wgraj dasha z pendrive, nie ufam aktualizacjom z płyty. A co do pytania, nie powinno.
 

Rychu_10

Świeżak
Świeżak
Lt+2.0.1 sammy jakim cudem mozna zrobic akualizacje jak masie custom firmware

jakim cudem mozna zrobic akualizacje jak masie custom firmware a nie orginalna w napedzie
ja mam lt.2.0.1 sammy nawet nie moge zrobic aktualizacji bo za raz mi sie pojawia blad EE kod cos tam aktualizacja nie powiodla sie
musze w grac orginalna firmware do napedu to do piero moge zrobic aktualizacje systemu z 15574 do 16202
i tak bylo ze wszyskimi aktualizacjami od starszych do nowszych systemow
 

grozes

Świeżak
Świeżak
Witam!
Jako że jestem totalnie zielony mam pytanie:) Nie wiem czy mam LT2.0 czy 3.0 ale mam dasha 2.0.15574.0, jednak nowe gry chca ode mnie aktualizacji? Mam więc standardowe pytanie, czy wywali mi przeróbke jak zaktualizuje dasha? czy starsze gry beda działać a teraz działają:D Dziękuje wszystkim miłym ludzią za odp:D
Pozdrawiam
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy aktualizacja usunie mi przeróbkę?

Witam!
Jako że jestem totalnie zielony mam pytanie:) Nie wiem czy mam LT2.0 czy 3.0 ale mam dasha 2.0.15574.0, jednak nowe gry chca ode mnie aktualizacji? Mam więc standardowe pytanie, czy wywali mi przeróbke jak zaktualizuje dasha? czy starsze gry beda działać a teraz działają:D Dziękuje wszystkim miłym ludzią za odp:D
Pozdrawiam
Nie wywali

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam!
Jako że jestem totalnie zielony mam pytanie:) Nie wiem czy mam LT2.0 czy 3.0 ale mam dasha 2.0.15574.0, jednak nowe gry chca ode mnie aktualizacji? Mam więc standardowe pytanie, czy wywali mi przeróbke jak zaktualizuje dasha? czy starsze gry beda działać a teraz działają:D Dziękuje wszystkim miłym ludzią za odp:D
Pozdrawiam
..a pierwszy post to ciężko było przeczytać? ... a Pan @KaBooM tylko nabija sobie posty.. ehh
 

grozes

Świeżak
Świeżak
przeczytałem, ale im więcej zaczołem czytać tym bardziej zgupiałem:d dzieki za pomoc:D
 

yaro91

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wszystkich posiadam przeróbkę lt 3.0 i dash 2.0.16197.0 z tego co przeczytałem w 1 poście po aktualizacji nie usunie mi przeróbki. Muszę zaktualizować coś bo wyskakuje mi to przy graniu w fife 13. czy gry które już mam nagrane będą dalej działać?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak nagrywałeś pod 3.0 to będą działać
 

doggy69

Świeżak
Świeżak
Witam ponownie, mialem ostatnio troche przerwy od klocka i tym razem znalazlo sie troche wolnego czasu:) Mam takie pytanie, bo na chwile obecna posiadam tego dasha 2.0.12625.0 czyli usunie sie reflash, natomiast jak to sie ma do aktualizowania przez pendrive? mozna zaktualizowac do najnowszego bez zadnych konsekwencji? nie wiem czy dobrze wszystko zrozumialem, czy nie sa to dwie osobne rzeczy:) Jesli mozna to zrobic to poprosze o krotka instrukcje jak to wykonac (link/?) i wersje dasha jaka moge maksymalnie zainstalowac lub najnowsza. Jak probowalem zrobic cos takiego opisanego na forum z miesiac temu to nic sie nie zaktualizowalo jedynie wywalilo czarny ekran z napisami w roznych jezykach (w tym chinskie krzaczki) :( Z tego co kolega kilka postow wyzej mi odpisywal to mam wersje nizsza niz LT2.0. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Czy aktualizacja usunie mi przeróbkę?

Twoj naped w tym momencie,nie odczyta gier xgd3. Musi zostac zaktualizowany w nim firmware. Wiec nic nie zrobisz.

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 

doggy69

Świeżak
Świeżak
Twoj naped w tym momencie,nie odczyta gier xgd3. Musi zostac zaktualizowany w nim firmware. Wiec nic nie zrobisz.

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
Dzięki za odp:) Jakbym chciał zdobyć jakieś gry to czym mam się sugerować? Nie wiem dokladnie jaki mam LT, dash: 2.0.12625.0, chodzą mi gry takie jak TH Proving ground, GTA IV i DLC, Crash Bandicoot, Tekken 6, Dirt 2, Mortal Kombat Komplete Edition... Nie chcę pobierać w ciemno, wiem ze to musza byc takie ktore nie sa na xgd3, ale probowalem znalezc jakas liste gier ktora nie aktualizuje mojego obecnego dasha z marnym skutkiem. Czy to oznacza ze moge sciagac i mi pojda wszystkie gry wydane przed premiera kolejnego dasha 2.0.13146.0 (19 maj 2011) ?? Pozdrawiam
 

Lukjan

Świeżak
Świeżak
Ja mam trochę inne pytanie, jeżeli podczas aktualizacji do nowego dash'u (mam przeróbkę 1.6 chyba) stracę przeróbkę to mogę grać przez Live czy dostanę bana za to że miałem wcześniej przerobioną konsole?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli tę przeróbkę stracisz, to raczej bana nie powinieneś dostać.
Aktualizacje wgrywaj najlepiej przez pendriva, nie łącz się wcześniej z XBL.
 

azi06

Świeżak
Świeżak
Witam,
Mam pytanie, posiadam dasha 2.0.12625.0 lt. 1.51. i czy jak sflas***e go do dasha najnowszego 16202 to usunie mi przeróbkę? Ewentualnie jakiego dasha dałoby rade zainstalować aby w miare działały mi gry nowe i abym nie stracił przeróbki. Chciałem pograć sobie w PESa 2012 i wyskoczylo mi okienko o aktualizacji, oczywiscie nie zaktualizowalem, ale zalezy mi na pograniu w ta gierke.


Ps. Gierek pod XGD3 jest mało wiec jak strace mozliwosc grania w nie to nie bedzie wielka strata. Najbardziej chodzi o to aby nie stracic przeróbki! :D

Proszę o konstruktywną i w miarę opisową pomoc.
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Usunie.
 

azi06

Świeżak
Świeżak
Czyli koniecznie muszę zmienić lt? Nie da się inaczej? :<
 

TigraTeam

Banned
Czyli koniecznie muszę zmienić lt? Nie da się inaczej? :<
nie da sie musisz zmienic lt
 

Do góry Bottom