Aktualizacja gier

mrowkarz24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam , kupiłem sobie jakoś niecały rok temu PS3 z powodu blurej lecz juz powoli mnie wnerwia ( za przeproszeniem ) aktualizacja i instalowanie gier więc przymierzam się do zamiany konsoli lecz mam pytanie :

1) czy w xboxie przy zagraniu nowej gry z płyty nalezy pobierać jakieś aktualizację itp.

Ja mam małe łącze z netem i jak w ps3 daje grę np. NFS schift to musze najpierw pobrać aktualizacje do tej gry , która waży ponad 200MB i czas pobrania wynosi u mnie ponad 30 min , następnie instalowanie , więc zebym mógł zagrać w ową gre to musze czekać prawie godzine , dla mnie to jest denerwujące .
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
w zasadzie nie spotkałem się na klocku z takimi apdejtami jak na ps3. a dokładnie ich wagą.
 

mrowkarz24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W cześniej miałem PS2 i dlamnie to była nowść lecz po pewnym czasie jest to denerwujące . Nie można normalnie sobie pograć
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
no ale chyba to nie jest tak, że aktualizacje te same sciągasz za kazdym razem uruchomnienia gry.
sciagasz raz i spokoj.
 

mrowkarz24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
własnie nie ja jak wkładam inna płyte z gra pobiera mi sie osobna atualizacją to danej gry

EDIt
 

Traffic

Xbox One
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
w Xbox'ach może ewentualnie prosić o aktualizację (dashboard'a) i żeby następna gra poprosiła o kolejnego update'a to musi być po prostu nowsza (tj. wymagać nowszej wersji dash'a)
 

Do góry Bottom