Aktualizacja i bloknieta konsola

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Witam, pobralem dzis fife 12 nagralem i iks zarzadal aktualizacji po czym wyswietlil sie komunikat:

Zatrzymano aktualizacje systemu.

Nie można odczytać aktualizacji z płyty.
Aby kontynuować aktualizację ponownie włóż płytę.

Jeśli problem będzie się powtarzać,
odwiedź stronę Microsoft Xbox Support | Xbox 360, Xbox LIVE, Kinect, and Games for Windows - Xbox.com

kod statusu: 3151 - 351F - B800 - OFOO - COOO - 0013 - wyczytalem ze to problem z podlaczeniem sie do xlive, ale gdy podlaczylem sie do neta to samo i kod: 3151 - 351F - B800 - OFOO - COOO - 0034 - wyczytalem na stronce zeby skontaktowac sie z supportem. :/

Probowalem update z pena ale to samo, konsola nie reaguje na nic nawet jak ja wylacze/wlacze. Pady migaja etc. Konsola to jasper, przerobiona oczywiscie. Co mam zrobic ?
 

TigraTeam

Banned
sciagnij aktualizacje 13599 i z pena odpal no i przerobke Ci usunelo niestety:(
 

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
A molbys dac linka ? Czyli jak wgram aktualizacje to i tak musze slac do przerobki a konkretnie wgrania lt 2.0 ?
 

Ninja72

Świeżak
Świeżak
Niestety po włożeniu pena do konsoli nie zadziałało.Pojawił się na chwilę napis aktualizacja i ponownie ten sam obraz informujący o błędzie.
 

greeg76

Świeżak
Świeżak
Ja miałem podobnie tylko z kinect sport 2, kolo wgrał mi lt 2.0 potem dokończył aktualizacje i klocek śmiga :)
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Niestety po włożeniu pena do konsoli nie zadziałało.Pojawił się na chwilę napis aktualizacja i ponownie ten sam obraz informujący o błędzie.
To sprobuj 13146. Jak to nie pomoze to znaczy, ze masz podmieniony naped
 

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Ale na pena wrzucic prosto ten folder updates... czy same pliki prosto bez folderu ?
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
caly folder $systemupdate

Pen musi byc fat32
 

slawek70

Użytkownik
Użytkownik
Zapisałem się na nową betę dashboardu, przyszedł mi kod i nie wiem czy go wklepać ponieważ gdzieś czytałem że blokuje live. Czy to prawda? (Do supportu nie można się dodzwonić)
 

TigraTeam

Banned
jak 599 nie poszla to lipa podmieniony naped
 

Ninja72

Świeżak
Świeżak
Ruszyła.Wgrałem na pena dasha 13146 i konsola się uaktualniła tylko usunęło mi się oprogramowanie z napędu.
To jest link do dasha:
Download 2.0.13146.0.rar for free on Filesonic.com
 

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Mi tez 599 poszla z pena, teraz trza slac na przerobke gdzies znowu :/
 

Do góry Bottom