Aktualizacja kinect i avatary rgh

matzie23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam panowie mam jedno ważne pytanie mam rgh i wgraną aktualizację 2.0.16197.0 ale nie działa mi kinect oraz avatary czy jeśli pobiorę ze strony aktualizację o tych samych numerach i zmienię nazwę z $SystemUpdate na $$ystemupdate to wszystko się poprawnie zaaktualizuje i nic złego się nie stanie z przeróbką ponieważ znalazłem poradnik w którym właśnie tak jest to wytłumaczone i wolę sie najpier spytać niż robić na pałę proszę o fachową odpowiedź.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nic się nie stanie.
 

SEZAMKi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aktualizacja Kinetic'a a RGH

Witam
Odświeżam temat. Posiadam Konsole Xbox Slim z rgh. Pożyczyłam od znajomego kinetica. Po podłączeniu wyskakuje mi okienko, że potrzebna aktualizacja do poprawnego działania. I co mam zrobić potwierdzić? Boję się aby wszystkiego szlag nie trafił Proszę o rady. Pozdrawiam
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja kinect i avatary rgh

Wyskakuje Ci aktualizacja Kinecta a nie konsoli. Zatwierdz i będzie smigac.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Adrianos111

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko! I ja mam podobny problem co przedmówcy. Boję się cokolwiek wgrywać, żeby przeróbki RGH szlag nie trafił. Otóż mam wersję dashboardu 2.0.15574.0, ale korzystam z FSD (jeszcze nie aktualizowalem FSD do tego najnowszego z grami indie i obsługą kinecta właśnie). Teraz niestety nie mam możliwości by podpinać konsolę do sieci. Mogę jedynie pobrać coś z netu i przerzucić pendrakiem na konsolę. No więc moje pytanie: Co powinienem wgrać by nie spierdzielić RGH i pograć na kinect'ie? Serdecznie proszę o szybką pomoc.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja kinect i avatary rgh

Aktualizacje 15574, zmienić nazwę na $$ystemupdate, na pena i do konsoli.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Adrianos111

Użytkownik
Użytkownik
Ale ja mam te aktualizację już przecież na konsoli...

EDIT: OK, już rozumiem, że trzeba ponownie zainstalować ten sam dash. Mam tylko pytanie czy avatary są konieczne do korzystania z kinect'a? Bo niestety po ostatniej aktualizacji dasha w tej konsoli z RGH mi je wcięło i olałem sprawę. Czy ta operacja, tj. ponowne zainstalowanie tego samego dasha dogra mi również avatary?
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Również dogra avatary. Nie bojej , zrób co mówi Dexter. Nic się nie stanie.
 

Adrianos111

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuję Panowie. Padam z nóg od grania w Dance Central 3, Fruit Ninja i Szalone Króliki... A moja dziewczyna zachwycona tym DC3 :] Pozdro Panowie (i Ty Danielku ;])
 

Do góry Bottom