aktualizacja kinect

suhacz1989

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam takie problem otóż kiedy wkładam płytkę z grą kinect wyświetla mi komunikat o obowiazkowej aktualizacji kinecta przez neta, dodam ze mam LT 1.1 + oraz dash 2.012625. Co mam zrobić zeby uniknąc aktualizacji na nowego dasha i skasowania LT + ? w jaki inny sposob zainstalowac aktualizacje ?
 

suhacz1989

Użytkownik
Użytkownik
prosze o pomoc
 

suhacz1989

Użytkownik
Użytkownik
Mam tez druga konsole z LT + 1.9 oraz najnowszym dashem, podpinam pod nia kinecta, wlkadam gre i ciagle wola mi o aktualizacje !! ?
 

Gru

Użytkownik
Użytkownik
aktualizuj ta z LT 1.9
 

suhacz1989

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze raz skoro juz mam wgrany najnowszy dash ?
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Może napiszcie o którą grę chodzi...
U mnie na dashu 2.0.12625 też przy pierwszym uruchomieniu wołał o update... tyle że offline.
Zrobił swoje i dalej mam tego samego dasha, gry działają... :p

Sent from my U20i using Tapatalk
 

suhacz1989

Użytkownik
Użytkownik
A kiedy to zrobiles przed wprowadzeniem nowego dasha ? na wszystkich gierkach (kinectsport,animals ,dance center) wola o update, wlasnie mam problem bo nie mam jak podpiac do neta xbox'a
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
W zeszły wtorek.
Jak już pisałem - aktualizacji dokonało mi OFFLINE !! (Nie łączę się z XBL)
Włączyłem kinecta, włożyłem Kinect Adventures i zrobiłem update...

Sent from my U20i using Tapatalk
 

suhacz1989

Użytkownik
Użytkownik
Mam oryginalna kinect adventures, wladam i zadnej aktualizacji mi nie robi,tylko karze podpiac pod neta.... ;/
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Pojutrze będę miał Dance Central, to zobaczę, czy coś jeszcze będzie chciał aktualizować.
Kurde, w sumie ta gra jest jeszcze z zeszłego roku, więc nie powinna wymagać dasha wyższego, niż nasz... :>
Dam znać, jak coś będę więcej wiedział ^^

Sent from my U20i using Tapatalk
 

Do góry Bottom