Aktualizacja kinecta ?

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Mam pytanko,na dniach zamierzam kupic kinecta ale mam pewien problem a mianowicie,wszedlem sobie w ustawienia konsoli,kinect kalibracja(tak o poprostu z ciekawosci) a tam wyskoczylo mi ze konsola potrzebuje aktualizacji oprogramowania,o co z tym chodzi i czy z niknie mi to gdy kupie kinecta ?
A jezeli nie zniknie to czy w ogole bede mogl korzystac z kinecta ?
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
do obsługi Kinecta jest potrzebny update z dvd albo z xlive - to upgrate xboxa a nie kinecta choć i ta wyjdzie niebawem
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Czyli co mam zrobic ? Bo te wszystkie kalibracje kineckta,podlacz sensor itp w menu konsoli posiadam,
Tylko nie wiem czego dotyczy ta aktualizacja,wchodzilem na strone www.xbox.com/uptade ale tam nic o tej aktualizacji nie ma.
 

drfdr

Użytkownik
Użytkownik
Musisz zaktualizowac softa na najnowzszy i wtedy bedzie Ci dopiero kinect dzialal :)
Update your console software
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ale z tego co wyczytalem w necie,to ta aktualizacja wymaga kinecta,bo to tylko w menu kinecta mi wyskakuje,oraz w przypadku gry Fighters.
Wyczytalem,ze ta aktualizacje mozna zrobic z gry dolaczonej do kinecta,Kinect Adventures.
 

drfdr

Użytkownik
Użytkownik
Jak mozesz chciec kalibrowac kinecta skoro go nie masz?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Tak,wiem ale wszedlem tam tak o z ciekawosci,i wtedy wyskoczylo to z aktualizacja.
Dlatego sie pytam czy to konieczne,bo ta aktualizacja wyskakuje mi tylko w przypadku Fighters Ungaced oraz po kliknieciu jakies opcji z kinecta,dlatego sie pytam co mam robic.
Nie moge tego poprostu zrobic z plyty z gra na kinecta ?
Bo to co mi dales to raczej aktualizacja oprogramowania calej konsoli,a to raczej mam najnowsze.
P.S Sry ze tak mecze,ale nie znam sie na tym a nie chce niczego popsuc,boje sie ze przez takie aktualizacje z za przeproszeniem spieprzy mi sie przerobka.
Taki mam dash
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=6LpaNIhEr9k
 

westg

Użytkownik
Użytkownik
Samo się zaktualizuje jak podepniesz konsolkę do neta :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Juz dawno mam zaktualizowanego,zrobilem to przez pendrive,teraz mam inny problem,chcialem zamocowawc kinecta na LCD,ale oszusci nie dali w zestawie tej lapki do mocowania,wie ktos gdzie to mozna kupic ?
 

NuMeR

Użytkownik
Użytkownik
Nikt cie nie oszukal w zestawie nie ma mocowania ! Taki uchwyt kosztuje 240 zł na allegro ! wiec zrob cos samemu lub kup jak cie stać za ale ja uważam ze za 250 zł to spokojnie sobie sam cos dorobie ;)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Wlasnie sam sobie chyba jakas podstawke zrobie z drewna,i zamontuje na scianie.
 

hgfdsa24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie. Wczoraj kupiłem kinecta i wyszkoczyło mi powiadomienie o aktualizacje. Zdziwiłem się ponieważ mam DASHa 13146 + ixtreme LT 1.9 więc czy jak pozwolę konsoli się zaktualizować to czy nie wywali mi przeróbki?
 

DamianProgramista

Użytkownik
Użytkownik
nie bo przerobiony jest naped

Sent from X10 2.2.1 DT // C++ (Programming Games)
 

hgfdsa24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No wiem ale zrobiłem gape wgrywając DASHa 13146 i cofnęła mi się przeróbka(musiałem na nowo przerabiać napęd). Jak teraz zaktualizuje konsole czy sytuacja się nie powtórzy?
 

hgfdsa24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok już zrobiłem update i wszystko ok nic się nie usuneło
 

soczewa

Świeżak
Świeżak
Witam . Jestem swierzakiem ale chcialbym przykleic sie to tematu. Dalem pare dni temu konsolke do przerobienia chipem Matrix. Gry z pena sie odpalaja ale mam teraz problem poniewaz wyskakuje mi komunikat ze musze zaktualizowac kinecta. Dzwonilem do kolesia ktory mi to robil i powiedzial zeby samemu tej aktual. nierobic zeby zrobil to ktos kto wie co i jak.
Podpowiedzcie jak mozecie co bym musial dorzucic zeby kinect dzialal

Pare danych:
Freestyle Dash v2

DashVersion
2.0b Rev 2342

KernelVersion
2.0.13604.0

dzieki wiekie
 

Rakowski98

Użytkownik
Użytkownik
Wiem z wlasnego doswiadczenia - jak masz konsole podpieta do internetu to poprostu podlacz kinect no i uruchom jakas gre . Wtedy wyswietli Ci sie ze musisz zaaktualizowac oprogramowanie czy jakos tak i zaaktualizuj i tyle i graj :>
Pozdrawiam ^^
 

Do góry Bottom