Aktualizacja konsoli

darek1125

Świeżak
Świeżak
Mam przerobiona konsole czy moge ja podlaczyc do internetu w celu aktualizacji oprogramowania ??? Czy grozi to banem .

Z gory dziekuje za odpowiedz
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja konsoli

Jak przerobka iXtreme 1.41 to tak jak Xtreme to ban raczej pewny :p
 

konradinho

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja konsoli

A aby zaktualizować trzeba wykupić Xbox Live :)?
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja konsoli

sOrOwEczkA napisał:
Jak przerobka iXtreme 1.41 to tak jak Xtreme to ban raczej pewny :p
Czy ty wiesz co piszesz? Bo zdaje mi się, że nie.
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja konsoli

Nie,nie trzeba gold jest do gry w necie i do demek
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja konsoli

Nie będę zakładać nowego tematu więc spytam się teraz. Jak mam flasha iXtreme 1.41 to mogę grać przez x0 live na demkach? (oczywiście z goldem :))
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja konsoli

Na iXtreme możesz nawet w kopie zapasowe grac po livie:p A w demka to ja grałem na Xtreme tylko zawsze płytę wyciągałem z dvd-rom'u.
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja konsoli

Grać zawsze mozesz oczywiscie.
Ale za to nie zawsze bedziesz bezpieczny a zresztą iXtreme jest w sumie nie do zbanowania więc pykaj spokojnie ja gram juz 0,5roku i jest cacy to i Ty graj.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja konsoli

sOrOwEczkA napisał:
Jak przerobka iXtreme 1.41 to tak jak Xtreme to ban raczej pewny :p
Cos ci sie chyba pomylilo. Niezaleznie od flasha kolega moze sobie dowoli aktualizowac konsole, sciagac demka i grac w nie przez neta, zadnego bana nie dostanie. Jesli ma iXtreme moze grac na piratach przez neta bez obawy o bana, jesli ma Xtreme to juz niestety grac nie moze, ale wszystko inne bez problemu, aktualizacje tez, tylko bez plyty w napedzie.
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Aktualizacja konsoli

Dobra dobra moj blad ale Bełek mysl co piszesz ok ??
 

Wolf-man7

Świeżak
Świeżak
A ja mam taki problem gdyż próbowałem odtworzyć Mp4 na moim xboxie, no niestety wyskoczył komunikat gdyż potrzebna jest aktualizacja aby to odtworzyć, więc połączyłem się z Live i pobrałem aktualizacje, niestety plik nadal mi się nie otwiera, więc nie wiem co teraz robić aby odtworzyć to Mp4, proszę o pomoc .
 

Do góry Bottom