Aktualizacja lt 3.0

sasi0

Banned
Użytkownik
Witam, mam do was takie pytanie, obecnie mam dasha ...136 chyba, dobre cyferki napisałem i oczywiscie lt 3.0. Nagrywam gry na normalnej nagrywarke od laptopa, już bardzo długo i każda gra pięknie chodzi i zgrywa się na dysk nawet gry xgd3 na dysk pięknie się zgrywają.
Moje pytanie jest takie, jeżeli wgram nową aktualizacje(( najnowszą)):

1. Czy nie usunie mi przeróbki ?
2. Czy dalej będę mógł gry xgd3 zgrywać na dysk mimo, że nie mam nagrywarki Lite-ON (( IHAS))


Bardzo proszę o odpowiedź.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
1. Aktualizacja usunie przeróbkę, więc wgraj ją, a później jeszcze raz LT 3.0.

2. Tak, wykonujesz trick z muzyką (patrz "Aktualizacja tematu" z sygnatury).
 

bigosinho

Świeżak
Świeżak
Witam, ja natomiast mam podobny problem. Przerabiałem xbox'a 360 około 2 miesięcy temu i został w nim wgrany LT 3.0. i dashboard 2~ (przynajmniej teraz jest taki, bo przed chwilą sprawdzałem). Zawsze nagrywałem gry używając płyt Verbatim i używałem CloneCD, potem przerzuciłem się na ImgBurn i wszystko hulało, ale ostatnio jakiej gry bym nie wgrał zawsze wyskakuje, że płyta jest nieobsługiwana (zawsze używałem zwykłej nagrywarki, a nie iHASa). Czy może to być spowodowane tym, że ostatnio jeden z domowników pobrał aktualizacje z Xbox'a, która była potrzebna do Games of Thrones (format NTSC), ponieważ nie wiedział, że nasza konsola jest w wersji PAL i od tamtej pory mam jakieś nowości o kinectcie i innych pierdołach, wygląd menu też się nieco zmienił, ale starsze gry ciągle działają. Fable III oraz MassEffect 3 wyświetlają komunikat "nieobsługiwana płyta", zmarnowałem już kilka dobrych płyt i jedyną grą, która działa po nagraniu jest F.E.A.R 3. Chciałbym się dowiedzieć w czym leży problem i z góry dziękuję.

P.S. Konsola jest oczywiście w wersji PAL.
 

Kakira

Użytkownik
Użytkownik
Proste. należy wszystko nagrać ihasem.

(Wysłane z Multipad PMP7074B3G-GSM-PLUS PRESTIGIO Tapatalk.) :)
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Witam, ja natomiast mam podobny problem. Przerabiałem xbox'a 360 około 2 miesięcy temu i został w nim wgrany LT 3.0. i dashboard 2~ (przynajmniej teraz jest taki, bo przed chwilą sprawdzałem). Zawsze nagrywałem gry używając płyt Verbatim i używałem CloneCD, potem przerzuciłem się na ImgBurn i wszystko hulało, ale ostatnio jakiej gry bym nie wgrał zawsze wyskakuje, że płyta jest nieobsługiwana (zawsze używałem zwykłej nagrywarki, a nie iHASa). Czy może to być spowodowane tym, że ostatnio jeden z domowników pobrał aktualizacje z Xbox'a, która była potrzebna do Games of Thrones (format NTSC), ponieważ nie wiedział, że nasza konsola jest w wersji PAL i od tamtej pory mam jakieś nowości o kinectcie i innych pierdołach, wygląd menu też się nieco zmienił, ale starsze gry ciągle działają. Fable III oraz MassEffect 3 wyświetlają komunikat "nieobsługiwana płyta", zmarnowałem już kilka dobrych płyt i jedyną grą, która działa po nagraniu jest F.E.A.R 3. Chciałbym się dowiedzieć w czym leży problem i z góry dziękuję.

P.S. Konsola jest oczywiście w wersji PAL.
gry xgd3 w abgx 1.0.6 wrzucone ???
 

bigosinho

Świeżak
Świeżak
Tak, może mam go jakieś źle ustawionego, ale wszystko na zielono się pokazuje, ewentualnie na żółto. Zawsze miałem ustawioną prędkość 4x i wyświetlały się jakieś ostrzeżenia w ImgBurn L0 sector czy coś takiego. Sam nie wiem w czym jest problem.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Tak, może mam go jakieś źle ustawionego, ale wszystko na zielono się pokazuje, ewentualnie na żółto. Zawsze miałem ustawioną prędkość 4x i wyświetlały się jakieś ostrzeżenia w ImgBurn L0 sector czy coś takiego. Sam nie wiem w czym jest problem.
Nagraj jak w poradniku z sygnatury.
 

Bartek Janosz

Świeżak
Świeżak
Witam, posiadam Xboxa, chyba z 2007r. z wgranym lt 3.0 i dash'em 14719 i ostatni próbowałem podłączyć go do neta ale wyskoczył komunikat o aktualizacji. I tu pojawia się moje pytanie, czy jak się zgodzę na tę aktualizację to usunie mi lt czy nie.


Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

Do góry Bottom