aktualizacja przeróbki w xbox360

nowaxe

Świeżak
Świeżak
Witam, kupiłem niedawno xboxa premium z przeróbką xtreme 1.6(tak powiedział poprzedni właściciel). Mogę grac w gry, które mam na płytach ale gdy ściągam coś nowego co pojawiło się niedawno wyskakuje mi błąd, że płyta jest zła, porysowana, i że trzeba ją przetrzeć szmatką. Trochę poczytałem i wywnioskowałem, że muszę zaktualizować tą przeróbkę w xboxie. Kompletnie nie wiem jak to zrobić, nie wiem czy powinienem sam się za to zabierać czy oddać gdzieś żeby mi to zrobili. Napęd to chyba LiteOn(tak sądzę po tych zółtych kabelkach). Proszę o jakiekolwiek porady.
 

Kakashi

Banned
oddaj na serwis koszt około 100zl i musisz wgrać lt 2.0
 

zadyma

Użytkownik
Użytkownik
Ja oddałem do serwisu to mi zrobili przeróbkę za 150zł z wgraniem LT 2.0 Xbox 360Slim.
 

nowaxe

Świeżak
Świeżak
ale wam przerabiali xboxa pierwszy raz tak ? jak patrze po allegro to wgranie nowej wersji kosztuje 30zł czyli to nie jest to samo co przerobienie i to musi być łatwiejsze.
 

osen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakie 100-150 zł?Tyle to nowe slimy kosztują. Stary premium to góra 50 zł.Poczekaj chwilę zaraz będzie LT 3.0 i wtedy sobie przerobisz.
 

scorpion10

Użytkownik
Użytkownik
Wszyscy mówią zaraz będzie LT3.0 ! ... a skąd ty wiesz czy zaraz bedzie czy za dwa miesiące lub pół roku ??? Kto cię tak utwierdził w tym mylnym przekonaniu eeehhhh ..... jak narazie to nic nie widać by zaraz miało być
 

Kakashi

Banned
tak szybko nie będzie ale napewno w przyszłym roku
 

osen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli na Benq jest in testing, a sam C4eva napisał:
[2011-12-07 03:20AM UTC] #fw <semperfi> update is out now right?
[2011-12-07 03:20AM UTC] #fw <Smithers> yes
[2011-12-07 03:20AM UTC] #fw <semperfi> cool
[2011-12-07 03:20AM UTC] #fw <semperfi> LT 3.0 should be out soon then
[2011-12-07 03:21AM UTC] #fw <c4eva> yes

No to tak myślę, przecież z kosmosu sobie nie wziąłem.Ja wiem, że lepiej wydać 50zł, a za miesiąc znowu kolejne pieniądze.Przecież to oczywiste.Miałem taka samą sytuację, chciałem przerobić na LT 1.9, ale poczekałem dwa tygodnie i wyszło 2.0.
Z resztą to już jego wybór, ale niech koledzy nie piszą, że to kosztuje 100 zł.
 

Kakashi

Banned
benq to jeden napęd a gdzie może troszke trwać ,jak wyszło lt+ to testing było prawie 3tyg. każdy sobie ceni innaczej swoją prace za flash najlepiej to zrobić sobie samemu flashe wychodzą co 1-2 miesięcy
 

osen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zgadzam się, że to jeden napęd i nie znaczy to wcale, że na inne też szybko wyjdzie(oczywiście trochę po Benq).Ale ostatnia przeróbka wyszła zbiorowo(oprócz Hitachi i Samsunga), więc można mieć nadzieję, że teraz też będzie podobnie.Chyba, że coś mi umknęło to przepraszam.
P.S Wdaliśmy się w niepotrzebną dyskusję, jakich pełno na tym forum.Możliwe, że się myle.Napisałem co miałem napisać i się zamykam.
Pozdrawiam.
 

Kakashi

Banned
obecnie na nowym dashu chodzą kopie xgd3 nagrywane nagrywarka z softem od c4eva i druga rzecz jak ktoś miał szczeście i nie załapał cichej aktualizacji to może grać na dashu 599/604 bo najnowszy nie jest wymagany narazie
 

nowaxe

Świeżak
Świeżak
czyli nie ma szans zebym sam to wgrał jakos na płycie czy pendrivem tylko musze wysłać żeby to zrobili ?
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Przeróbka do grzebanie w napędzie, zawsze możesz też przeczytać poradniki i zobaczysz czy sam sobie poradzisz czy nie.
 

katido

Użytkownik
Użytkownik
zalerzy czy masz klucz napedu jak tak to poradzisz sobie jek nie to musisz sie zaopatrzyc w usb probe
 

Do góry Bottom