UWAGA Aktualizacja skryptu forum

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
W dni dzisiejszym wykonałem aktualizację skryptu (xenForo) do wersji 2.0. Przez najbliższe tygodnie będzie trwać optymalizacja. Jeśli coś nie działa to proszę zgłaszać w tym temacie. Uprzedzę kilka pytań:

Czy wróci poprzedni styl forum?
Tak, ale nie wiem kiedy

Czy będzie dostępna ciemna wersja stylu?
Tak, niebawem

Dlaczego TapaTalk nie działa?
Został wyłączony. Forum działa teraz na stylu mobilny. Powiadomienia będą działać niebawem.
 
Ostatnia edycja:

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To ja mam pytanie odnośnie wielkości dodawanych, wgrywanych zdjęć. Poprzez tapatalk mogłem spokojnie wrzucać zdjęcia aut z fh4 które pobieralem z aplikacji xbox (wcześniej na konsoli robione zrzuty ekranu) - z tego co widzę maja one do 5mb wielkości. Obecny styl forum nie pozwala na ich załadowanie. Jest to wina tego że nie ma tapatalk czy po prostu został zmniejszony rozmiar maksymalny zdjęć?
Czy istnieje możliwość zwiększenia wielkości pliku do załadowania?
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam pytanie kompletnego nooba, jak zmienić język forum z ANG na PL ?
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Ja mam pytanie kompletnego nooba, jak zmienić język forum z ANG na PL ?
Przechwytywanie.PNG
na dole
To ja mam pytanie odnośnie wielkości dodawanych, wgrywanych zdjęć. Poprzez tapatalk mogłem spokojnie wrzucać zdjęcia aut z fh4 które pobieralem z aplikacji xbox (wcześniej na konsoli robione zrzuty ekranu) - z tego co widzę maja one do 5mb wielkości. Obecny styl forum nie pozwala na ich załadowanie. Jest to wina tego że nie ma tapatalk czy po prostu został zmniejszony rozmiar maksymalny zdjęć?
Czy istnieje możliwość zwiększenia wielkości pliku do załadowania?
i to jest własnie jedna z przychyn dla których TT został usunięty, gdyż maksymalna wielkość dozwolonego pliku na forum to 1 MB. Do kompresji zdjęć polecam https://tinypng.com/
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Nie podoba mi się ale pewnie zmuszony będę się przyzwyczaić do nowego layoutu.
Jednak nie przywyknę do jasnego theme'u, wszystkie inne strony, fora lub portale mam ustawione w tryb ciemny a tutaj nagle taka waląca po oczach 'żarówa'.
Proszę o jak najszybszy upgrade themu do wersji ciemnej, myślę że nie tylko mnie się to przyda :)
pozdro
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Nie podoba mi się ale pewnie zmuszony będę się przyzwyczaić do nowego layoutu.
Jednak nie przywyknę do jasnego theme'u, wszystkie inne strony, fora lub portale mam ustawione w tryb ciemny a tutaj nagle taka waląca po oczach 'żarówa'.
Proszę o jak najszybszy upgrade themu do wersji ciemnej, myślę że nie tylko mnie się to przyda :)
pozdro
jak pisałem w pierwszym poście, będzie ciemna wersja tylko w pierwszej kolejności ustawiam funkcjonalność
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Kurła a co tu się może nie podobać !!, przecież ta wersja strony działa 2-3 razy szybciej i stabilniej od poprzedniej. Jedynie do czego można się doczepić, to do Angljęzycznego designu strony, czyli chodzi mi o Post replay/Preview i tego typu iż nie jest to przetłumaczone (aha na dole jest zmiana więc nie było problemu). Choć pierwsze wrażenie było takie, że MS wykupił XboxForum hahahaha.

Ale zmiana na plus jak dla mnie, działa szybciej a to najważniejsze, nie przycina kiedy mamy kilkadziesiąt filmików z YT na stronie. W spoilerach jak coś jest ukryte to również działa szybko, wcześniej były mikro przycięcia nie ważne czy był stary system, czy świeżo postawiony.

EDIT: łłłłłuuuu mam po polsku wszystko :D.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To ja mam pytanie odnośnie wielkości dodawanych, wgrywanych zdjęć. Poprzez tapatalk mogłem spokojnie wrzucać zdjęcia aut z fh4 które pobieralem z aplikacji xbox (wcześniej na konsoli robione zrzuty ekranu) - z tego co widzę maja one do 5mb wielkości. Obecny styl forum nie pozwala na ich załadowanie. Jest to wina tego że nie ma tapatalk czy po prostu został zmniejszony rozmiar maksymalny zdjęć?
Czy istnieje możliwość zwiększenia wielkości pliku do załadowania?
Ta 5 takich fot na strone i wczytuje się dłużej... kompresuj to a nie surowe wrzucasz bezpośrednio ze strony MS w .png
Do tego dochodzi jeszcze jeden bug TT pozwalal zbanowanym userom normalnie działać na forum.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mnie nie pozwalał na używanie na poprzednim koncie.
Co do zdjęć skoro była możliwość nie widziałem potrzeby. Teraz zdjęcia idą bezpośrednio z mojego prywatnego hostingu...
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Mnie nie pozwalał na używanie na poprzednim koncie.
Bo konto zablokowałem ręcznie.
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bo konto zablokowałem ręcznie.
Czyli jednak nie ma argumentów by wyłączać tt
Jak działają te powiadomienia push (już działają?). Zapisałem się niby do subskrypcji, ale nic mi na pasku nie wyskakuje.
 

Czerwona Latarnia

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bardzo słaba widoczność nieprzeczytanych tematów.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Czyli jednak nie ma argumentów by wyłączać tt
Jak działają te powiadomienia push (już działają?). Zapisałem się niby do subskrypcji, ale nic mi na pasku nie wyskakuje.
nie do końca ciągle szukam odpowiedzi
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszytko fajnie cacy i w ogóle super ale pływające okno facebookowe nadal po wejściu na forum wyświetla się, nie można tego w końcu wyłączyć lub wpakować w boczny panel ?
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Wszytko fajnie cacy i w ogóle super ale pływające okno facebookowe nadal po wejściu na forum wyświetla się, nie można tego w końcu wyłączyć lub wpakować w boczny panel ?
Poprawiłem
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No wreszcie, to było tak irytujące co się wchodziło z telefonu na forum, bo nie szło otworzyć żadnego tematu, póki się nie wyłączyło tego g... okienka ;p
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Czysto informacyjnie:
Na shoutboxa w dalszym ciągu nie ma co liczyć?
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Czysto informacyjnie:
Na shoutboxa w dalszym ciągu nie ma co liczyć?
jest wtyczka za 30 Euro :D więc możesz nam za sponsorować :D
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jest wtyczka za 30 Euro :D więc możesz nam za sponsorować :D
To może jakaś zrzutka?
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
przecież shoutbox był tylko zrobiliście z niego kanał informacyjny a seth spamił do tego stopnia że komunikacja była praktycznie niemożliwa
nie można wrócić do tego co było ? bo to raczej krok w tył i bez przesady że nie stać Cię na 30€ skoro na stronie jest tyle reklam.. ?
co ma na celu usunięcie SB ? forum to nie tylko działy i tematy..
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom