Aktualizacja Xbox 360 jak zrobić?

trac3r

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Od jakiegoś przeszło roku nie podłączałem się do internetu na Xboxie (bo najprawdopodobniej czeka na mnie ban) i chciałem się spytać jak zaktualizować go, i ewentualnie jak dodać nowe motywy? Najważniejsze żebym go zaktualizował.
 

residentosevilos

Banned
Użytkownik
przez pendrive.sciagasz dashbord na niego (format plikow musi byc fat32) podlaczasz go do usb wylaczasz i wlaczasz konsole i powinna wyskoczyc aktualizacja.
 

trac3r

Użytkownik
Użytkownik
A skąd moge pobrać tego dashboard'a?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
z forum
 

trac3r

Użytkownik
Użytkownik
Czy jak uaktualnie dashboard to Fable III nie będzie mi działać? Czy to jest bez róźnicy i i tak nie bedzie działać?
 

regeman85

Użytkownik
Użytkownik
na tym starym co masz bedzie Ci działac, narazie nic nie aktualizuj bo po co ? poczekaj az nowy dash wyjdzie oficjalnie i zobaczymy jak to naprawde jest , czy sa jakies zabezpieczenia czy nie ma
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
ściągnij dasha 9199 i zaktualizuj go używając pendrive. (na nim dzialaja WSZYSTKIE gry, nawet fable III)

żadnych beta dashy nie instaluj, bo tylko pogorszysz sprawe.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
ściągnij tego oficjalnego a nie betę dashboarda to nie będzie problemów
 

trac3r

Użytkownik
Użytkownik
A może mi ktoś podać link do tego którego moge ściągnąć(żeby nie pogorszyć sprawy, bo nie wiem który to dokładnie)... chciałbym ten nowy wygląd taki :D.



PS. Jak dodać nowy motyw do iksa?
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
A może mi ktoś podać link do tego którego moge ściągnąć(żeby nie pogorszyć sprawy, bo nie wiem który to dokładnie)... chciałbym ten nowy wygląd taki :D.
Download details: Xbox.com Support
 

trac3r

Użytkownik
Użytkownik
Co mi dała ta aktualizacja? :p Bo w wyglądzie się nic nie zmieniło
 

zenith

Świeżak
Świeżak
masz nawet podpięty temat o tym dashu w tym dziale ;)
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A może mi ktoś podać link do tego którego moge ściągnąć(żeby nie pogorszyć sprawy, bo nie wiem który to dokładnie)... chciałbym ten nowy wygląd taki :D.
Czyli musisz wgrać, któryś beta dash ale wersje poniżej 2.0.12581
 

Do góry Bottom