Aktualizacja Xboxa jak długo??

tomekcieli

Świeżak
Świeżak
Witam
Dziś podłączyłem konsole pod śieć chciałem zrobić aktualizacje. Jeszcze tego nie robiłem i nie wiem czy nie mam coś zepsute. Konsola aktualizowała mi się kilka razy i nadal gra nie działa (Bad company II). Moje pytanie jak długo powinna trwać aktualizacjia i ile razy pobierac tą aktualizacje. I jeżeli jest ot nie naturalne to co jest zepsute i jak to można naprawić i czy można sciągnąc aktualizajce na kompa i zgrać na płyte lub pendrajwa?? I jaka jest to aktualizacja i gdzie ją szukać
 

Modzio

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizację można naturalnie ściągnąć,nagrać na płytę CD,włożyć do napędu i zrobić aktualizację

http://nxeassets.xbox.com/shaxam/0201/5f/ef/5fefc63c-d6c2-4936-8b23-170e87abac5b.ZIP

Aby zaktualizować konsolę:

* Włącz konsolę Xbox 360.
* Umieść dysk CD w konsoli Xbox 360.
* Wyłącz, a następnie włącz konsolę.
* Program do aktualizacji zostanie uruchomiony automatycznie. Wybierz polecenie Yes, update now (Tak, aktualizuj teraz) i naciśnij przycisk A.
* Poczekaj, aż aktualizacja zostanie zainstalowana.
* Wystarczy poczekać, aż konsola włączy się ponownie i — gotowe!


Opis z Xbox.com
 

tomekcieli

Świeżak
Świeżak
Możesz mi jeszcze napisać dlaczego się tak dzieje z moją aktualizacją??
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
Możliwe, że cała aktualizacja nie została ściągnięta, przez co były ponowne próby przy kolejnym włączeniu konsoli. Jeżeli masz słabszego neta, to możliwe, że tak było. Inne pomysły nie przychodzą mi do głowy... ;)
 

Do góry Bottom