Aktualizacja

mariusz5001

Świeżak
Świeżak
Witam. Pewno to nie pierwszy taki post, ale starałem się zjaleść odp. na różnych forach i nic. Może ktoś miał ten problem lub wie jak mam przeprowadzić aktualizację.
A więc na wstępie napisze, że mam starą wersję X360 arcade z pamiecią 256 mb (przerobiona). Ale czasy się zmieniły i postanowiłem przywrócić ją do pierwotnej postaci czyli grać na orginalnych grach. Ściągnełem aktualizację z ze strony wrzuciłem na USB pena odpaliłem i rozpoczyna się instalacja i po 22 min. wyskakuje błąd. Z tym, że nie mam napisane jaki to błąd (czytałem na forach to wszyscy pisali o numerach błędów i takie tam) a u mnie nic poprostu błąd. Zsformatowałem pamięć i obecnie jest 232 mb wolnego miejsca bo z tego co się doczytałem to Aktualizacja wymaga 190 mb. I taera nie wiem czy mam dokupic dysk twardy żeby zainstalować to czy jest inna przyczyna. Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za ponawianie tematu. Ale szukam szukam i nie mogę znaleść konkretnej odpowiedzi. Pozdrawiam
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Co to za błąd, podaj kod tego błędu.
Możliwe, że będziesz musiał wgrać OFW do napędu a potem dokończyć aktualizację.
 

mariusz5001

Świeżak
Świeżak
No właśnie nie ma żadnego kodu i nie wiem o co chodzi czy o miejsce czy jak. Poprostu jest napisane błąd i tyle. Zaraz zrobie to ponownie i zrobie zdjęcie.
 

mariusz5001

Świeżak
Świeżak
Wstawiam zdjęcia to okno wyskakuje po akceptacji :
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/21/kdld.jpg

No i po ok 11 min. wyskakuje to :

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/4/bh41.jpg

Nie ma wzmianki o kodzie czy czyms takim dodam, że mam dvd - rom Samsung nie wiem czy to coś zmienia.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
prawdopodobnie masz zrobioną podmiankę napędu np miałeś liteon a masz samsung i tak bedzie aż zmienisz na fabryczny lub na liteon/benq/hitachi 78/79 z lt 3.0 i z wgranym poprawnym kluczem do napędu wtedy pójdzie aktualizacja

podałbyś datę produkcji i wersję płyty głównej to dokładniej odpowiem
 

frytas16

Użytkownik
Użytkownik
Co to za dash z czasów PRL spróboj wgrać pierw 14699 a potem najnowszy...

Sent from my BlackBerry 9320 using Tapatalk
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Co to za dash z czasów PRL spróboj wgrać pierw 14699 a potem najnowszy...

Sent from my BlackBerry 9320 using Tapatalk
świetny na rgh 1 moze nawet JTAG coraz mniej takich można rzecz , pomyśl jak masz zrobić kiedyś rgh , nie rób nowszej aktualizacji bo po ptokach będzie i zostanie rgh 2 (jeszcze zależne jaka płyta główna siedzi) wtedy twój aktualny napęd nawet można zostawić i bedzie ok
 

mariusz5001

Świeżak
Świeżak
A więc tak z tego co udało mi się ustalić poczytałem i z tego co na forach jest to X360 Arcade z płytą Falcon data produkcji 2008-07-18 no i po wejściu do Dane sytemu wyswietla mi się ten numer : 2.0.7357.0
Zasilacz 12- 14,2 A z HDMI i bezprzewodowe pady. Z opisów jakie znalazłem wynika, że to ta płyta ale może się mylę.
Od kiedy kupiłem ją nic nie było z nią robione. Jeżeli potrzeba jeszcze jakieś dane to proszę o info tylko z inforamcją jak to sprawdzić od niedawna zaczełem pogłebiać wiedzę o X360 :)
 

Do góry Bottom