Aktualizacja

DapperGizmo22

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj mój brat chciał odpalić nową grę którą nie dawno kupiłem od kolegi (pirat) Max Payne 3. Jak jak chciał ją odpalić to gra chciała prosić o jakąś aktualizacje i brat się zgodził na nią. Po Aktualizacji i resecie xboxa pojawiło się nowe Menu. Posiadam CHYBA* LT 2.0 gra max payne 2 nie działa bo wyskakuje komunikat o wytarcie szmateczko blablabla..., stare gry działają bez problemu takie jak fifa12 lub fifa street. Moje pytanie brzmi czy ta aktualizacja w czymś szkodzi i czy musze przerobić konsole na LT 3.0. Dodam że Max payna da się zainstalować lecz nie da się odpalić. Dziekiii
 

akwarium25

Banned
Najlepiej lt3.0 jak nie masz samsunga hitachi. I tak musisz gry xgd 3 nagrac od nowa z TU
 

DapperGizmo22

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jak przerobie konsole na lt3.0 to nie będą mi działać stare gry np .gta 4, crysis 2?
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj mój brat chciał odpalić nową grę którą nie dawno kupiłem od kolegi (pirat) Max Payne 3. Jak jak chciał ją odpalić to gra chciała prosić o jakąś aktualizacje i brat się zgodził na nią. Po Aktualizacji i resecie xboxa pojawiło się nowe Menu. Posiadam CHYBA* LT 2.0 gra max payne 2 nie działa bo wyskakuje komunikat o wytarcie szmateczko blablabla..., stare gry działają bez problemu takie jak fifa12 lub fifa street. Moje pytanie brzmi czy ta aktualizacja w czymś szkodzi i czy musze przerobić konsole na LT 3.0. Dodam że Max payna da się zainstalować lecz nie da się odpalić. Dziekiii
Sprawdź w abgx czy gra jest nagrana na lt 2.0 czy na 3.0. Jesli na 2.0 to odpalisz ją stosując trick z mp3
 

DapperGizmo22

Użytkownik
Użytkownik
Nie sprawdze bo w te rzeczy się nie bawie. Piraty kupuje od kumpla, musiałbym się zapytać. Jeśli na 2.0 to co to za trick?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

 

Do góry Bottom