Aktualizowanie przerobionego xboxa

tycjanet

Świeżak
Świeżak
Witam, to znowu ja :D. Mam xboxa 360 elite, przeróbke lt 3.0 i dash 2.0.13599.0
Zgrałem na płytke assasins creed 3 i pisze mi zeby zaktualizować konsole... Jak to zrobić ? Czy to nie usunie przeróbki ? będę mógł grać w starsze gry od kolegi ktore działają na tym dashu ? i jaki dash potrzebuje do ac3 ?
 

akwarium25

Banned
Nie usunie smialo wgrywaj. Wszystko bedzie smigac a bez dash gra ruszy
 

tycjanet

Świeżak
Świeżak
Czyli ta najnowsza 16202 nie usunie ? I nie będzie żadnych problemów ?
 

TigraTeam

Banned
nie usunie i nie będzie problemów
 

tycjanet

Świeżak
Świeżak
jak nie jestem podłączony do neta, moge aktualizować jak pyta o aktualizacje po włożeniu płyty?
 

akwarium25

Banned
Net nie jest potrzebny i mozesz z plyty
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
jedynym minusem tej aktualki będzie to że jakby Ci się uwidziało RGH sobie zrobić to na dzień dzisiejszy możesz zapomnieć, a co do LT, to śmiało, falsha nie usunie.
 

tycjanet

Świeżak
Świeżak
No i wyskoczyło, że płyta nie jest obsługiwana ;/
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
czyli albo masz LT+ 2.0 albo gra jest nagrana pod 2.0
 

tycjanet

Świeżak
Świeżak
A jak zrobić żeby była nagrana pod 3.0 ?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
przepuścić obraz gry przez program abgx 1.0.6

Konfiguracja ABGX 1.0.6 - XGD3 - Abgx360 -
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

tycjanet

Świeżak
Świeżak
W tym 1 linku są inne ustawienia abgx niż w tym poradniku.. Zrobiłem jak z poradnikiem, teraz zrobie z tym drugim, trudno, straciłem 1 płytke a jak mam lt 2.0 to przynajmniej będę wiedział.
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
nie musisz nagrywać jeszcze raz.Włóż płytę z grą do napędu komputera,odpal abgx, zaznacz BURNED DVD i kliknij na Launch.Jeżeli komunikat o topologii będzie na zielono to gra jest nagrana pod LT+ 3.0, jeżeli na czerwono to pod 2.0
 

tycjanet

Świeżak
Świeżak
Jeśli konsola woła o aktualizację podczas uruchamiania gry to zalecam wgranie DashBoard'u :
13604 (przy LT 2.0) Xbox 360 Dashboard Update 2.0.13604.0 Download with Avatars
13604/14719 (przy LT 3.0, UWAGA: DashBoard 14719 Wyeliminuje możliwość zainstalowania gry XGD3 nagranej zwykłą nagrywarką.)
Wgrałem aktualizacje wyższą, a nie mam ihasa tylko zwykłą nagrywarkę. To duży problem, tak ?

topology jest na zielono, tylko chyba przy przepuszczaniu przez abx zaznaczyłem zły region..

Alert Nie pisz post pod postem. Korzystaj z opcji edycji. #ESLORD

 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
nie zainstalujesz gier na dysku chyba, że w czasie instalacji i grania będziesz miał włączony jakiś utwór mp3.
 

tycjanet

Świeżak
Świeżak
Tyle, że ja mistrzu, nie chce instalować nic na dysku, tylko zgrać gre na płyte..
 

Do góry Bottom