Aktywacja Gier za pomocą Kodu Xbox LIFE HELP!

XOskisX

Świeżak
Świeżak
Witam od wczoraj udało mi sie zarejestrować na xbox life i mam mały problem. Mam 1 ulotkę z 1 gry tą gre można aktywowac za pomocą kodu ktory jest tam wyryty [była zdrapka] przez xboxlife ale problem jest taki ze nie wiem jak, jak ktos wie błagam niech napisze dość szybko :]
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
xbox LIVE nie life. a co do kodu wprowadzasz go na Xbox.com PL - Xbox.com ... Edit: zle przeczytalem pewnie jest do kod do grania onnline wiec wkladasz plytke z gra online (chyba ze jest 1) naciskasz tryb multiplayer online i tam wpisujesz kod.
 

XOskisX

Świeżak
Świeżak
To jest tak że : Kupiłem Kinecta, dołączone były 2 gry zdrapki [ bez płyty] więc jak to aktywowac?
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
brak edycji postów. SPAM

Bo tak na przyszłość, gier na x sie nie aktywuje, mozesz jedynie miec problem z online passem jak kolega wyżej napisal

Wytapane z XPERII;-)

To nie aktywacja tylko kody do pobranaia gier z marketu. Wciskasz ten guzik z logo xboxa na padzie, dajesz raz w lewo analogiem na zakladke gry i cos tam(nie pamietam) i opcja zrealizuj kod. i wklepujesz kodzik i pobierasz gry
EDIT: tylko chyba musisz byc podlaczany do xbl ale juz bez golda
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Musisz być podłączony do XBL, za to GOLD nie jest wymagany.
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
Wie ktoś może dlaczego jak robię realizacje wyskakuje mi komunikat "Ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji"
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego jak robię realizacje wyskakuje mi komunikat "Ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji"
Kod pewnie jest zza granicy zmien lokalizacje na USA lub Wielka Brytanie.. jezeli jest to jeszcze mozliwe jezeli nie nie sciagniesz gry jezeli masz ustawiona polske. Edit lub zrob nowe konto na USA lub Wielka Brytanie i pobierz gre gra rowniez bedzie dostepna na twoim glownym koncie.
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
Kod pewnie jest zza granicy zmien lokalizacje na USA lub Wielka Brytanie.. jezeli jest to jeszcze mozliwe jezeli nie nie sciagniesz gry jezeli masz ustawiona polske. Edit lub zrob nowe konto na USA lub Wielka Brytanie i pobierz gre gra rowniez bedzie dostepna na twoim glownym koncie.

No więc udało się gra poszła,założyłem konto nowe w Hol i wystarczyło.Dziękuje za pomoc.
 

Do góry Bottom