• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Akumulaorki

Kros

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie w sprawie akumulatorków do xboxa 360:
a) Czy
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
będą pasowały do pada z xboxa?
b)Czy mogę użyć innej ładowarki niż ta robiona przez firmę? Bo mam ładowarkę do akumulatorków ze starego aparatu, który działał na paluszki i może ładować baterie 1,2 V.

87gelu87

Banned
Użytkownik
no tylko te eneloopy beda krocej trzymaly bo maja tylko 2000 pojemnosci :]

ja mam jakies tanie powerbasy z carefour pojemnosc 2700 i rok czasu a nie ma zadnego spadku pojemnosci i czasu czuwania wiec jak dla mnie nie ma sensu kupowac drozsze baterie o mniejszej pojemnosci :]

kupujac 2000 po roku bedziesz mial powiedzmy 1500
kupujac 2900 po roku bedziesz mial 2400 .....

to nie prawda ze tanie baterie sa az takie slabe, ja mam tanie i jakos dzialaja bez zadnego problemu bez strat

Always69

Użytkownik
Użytkownik
kup 2 i spróbuj wydatek 10zł jak za 4sztuki Duracell
i nie wiem czy to nie jest lekka przesada producenta te 2900
ja osobiście polecam PHILIPS MultiLife 2700

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 2500 GP i nie narzekam : P

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
tak. nie maja prawa dawac innych parametrow niz zwykle baterie. choc chyba napiecie maja mniejsze. ale to nie wplywa na prace pada. sam uzywam aku i to takich z lidla za 12zl/4szt ;]
wiec jedyne co cie interesuje przy kupnie to ich pojemnosc.

Shakedown

Użytkownik
Użytkownik
im wiecej mah tym lepiej...ale nie wierz w badziewne chinskie podróbki na ktorych jest napisane cos powyzej 2800 bo to nieprawda! po 3 cyklach ładowania bedziesz mial ponizej 2000 .... generalnie polecam znane i sprawdzone marki akumulatorow t.j.: Sanyo Eneloop, GP, ENERGIZER. Kupując te baterie masz spokoj na min 3 lata,
Sam mam eneloopy od ponad roku i musze powiedziec ze po tym czasie z teoretycznych 2000 mam ok 1920 po kilkunastu cyklach ładowania (moja ladowarka mierzy pojemosc po kazdym cyklu).

jesli eneloopy to spoko wystarcza te 2000, jesli energizery czy gp to ok 2500

Do góry