Akumulatorki/baterię xbox one

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
10 lat temu kupiłem ładowarkę + 8 czarnych Enelopów. 10 lat! W tym roku dopiero zaczęły mi szwankować, ale jedynie z padem od XSX. Z X360, X1 i X1X żadnych problemów o dziwo (obliczyłem, że każda przeżyła jakies 500 ładowań, czyli tyle ile zaleca producent). Poczytałem trochę w necie i znalazłem informację, że te pady "wolą" Energizery. Kupiłem 4 i faktycznie śmigają bezbłędnie. Ładowarka spisuje się nadal świetnie. Jak na moje potrzeby to aż nadto.

suki

Użytkownik
Użytkownik
Nie 1000pln tylko 429pln kosztuje. Dobrym wyborem może być też everactive nc3000 (z adapterami również C R14 i D R20) Też ją mam.
poczytaj tutaj www.lygte-info.dk
YT Admiral 134 testy ładowarek ogniw.

EDIT:

Ta ładowarka z amazona przypomina klona bc700 lub któregoś modelu.
Już lepiej ładowarkę OPUS kupić na Ali lub jej klona bo jest ich kilka a to to samo jest tylko inaczej się nazywa.

Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
to ja jednak podziękuję i znajdę sobie jakąś samemu bo żeś wyskoczył z urządzeniem za prawie 1000zł do ładowania ogniw dla pada od konsoli.
kasę może i bym znalazł ale nie na tego typu rzeczy
w każdym razie dziękuję za fachową wypowiedź, nie znam się i dlatego zapytałem Ciebie o radę ale 900zł to chyba grube przegięcie. nie korzystam z aparatu, nie używam jakiś dronów czy zabawek bateriożernych więc zakup tego po prostu mija się z celem
Taka w zupełności Ci wystarczy :)

Do góry Bottom