Akumulatorki do Pada Xbox One

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Panowie, przecież czasy ładowania mogą być rożne w zależności od użytej ładowarki. Moja BC-900 ma prądy ładowania od 200mA do 1800mA dla ogniw AA. To jest przepaść jeżeli chodzi o czas ładowania! Na maksie ładuje ogniwa 2000mAh czyli takie białe eneloopy w 1h i kilka minut.
Nie wyważajcie otwartych drzwi ;)

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panowie, przecież czasy ładowania mogą być rożne w zależności od użytej ładowarki. Moja BC-900 ma prądy ładowania od 200mA do 1800mA dla ogniw AA. To jest przepaść jeżeli chodzi o czas ładowania! Na maksie ładuje ogniwa 2000mAh czyli takie białe eneloopy w 1h i kilka minut.
Nie wyważajcie otwartych drzwi ;)
Czas ładowania zależny jest od prądu którym ladujemym. Jakość ładowarki ważna jest podczas gdy aku naladowane są do fulla. Chodzi o podtrzymania małym prądem o to żeby nie zostały przeladowane itp. Też mogę ładować 1800mA ale to jest zabójstwo dla ogniw dlaczego? m.in. Dlatego że się grzeją a ciepło w elektronice to największy wróg.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

kkkamilll

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Xbox One S i mam pytanko, czy pady od xbox one różnią się z tym z one S? Planuję zakupić taka stacje dokującą
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

i nie wiem czy akumulatorki będą do pada one S pasować. Jeśli w złym wątku napisałem to proszę o przeniesienie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Nabazgrane z miniacza G2 / TTalk 4.9.5[emoji769]^^

kkkamilll

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Xbox One S i mam pytanko, czy pady od xbox one różnią się z tym z one S? Planuję zakupić taka stacje dokującą
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

i nie wiem czy akumulatorki będą do pada one S pasować. Jeśli w złym wątku napisałem to proszę o przeniesienie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Ponawiam pytanie ;)

Do góry Bottom