Akumulatorki do Pada Xbox One

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Te bc-700 to przodek bc-900, później pojawiło się wiele mniej lub bardziej zmodyfikowanych wersji, różnych producentów, lub tego samego ale inaczej obrandowane.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli szukacie promocji na aku albo na ładowarki to polecam hurt.com.pl oraz everactive.pl to ich marka własna.
Mam mhc9000 ale ona może nie doładowywać aku do końca tak już ma. Natomiast ostatnio dokupiłem sobie na zapas nc3000 i myślę że mogę polecić ją również. Pozdrawiam
Jakie prądy ładowania umożliwiają te ładowarki?

suki

Użytkownik
Użytkownik

suki

Użytkownik
Użytkownik
Testowałem te akumutorki everactive (obie wersje) i muszę powiedzieć że są dobre. W testach pojemności nawet wychodzą lepiej niż mają w opisie. Minus tych o pojemności min. 2500 mah to to że są minimalnie grubsze i np. ciężko wchodzą to pojemnika do pada na x360.
Ps. Dotyczy pierwszej generacji tuch aku.

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja jeszcze nie miałem okazji przetestować. Leżą na poczcie razem z ładowarką NC-1000 PLUS, a ja właśnie stoję w korku na obwodnicy Berlina :( Przetestuję jak wrócę :)

ma83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pewnie w większości sytuacji będę musiał ładować 2 jednocześnie, no nic wezmę 2 zestaw taniej wychodzi do tego jeszcze 4 dodatkowe akumulatorki.

Do góry Bottom