Akumulatorki do Pada Xbox One

suki

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj fujitsu białe made in japan to jedna/dwie generacje do tyłu eneloopy sprzedawane pod inną marką.Są jeszcze fioletowe ale tamtych nie znam.

ma83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Skoro tak piszecie to wezmę: http://www.hurt.com.pl/ladowarka-everactive-nc-1000-plus-4-x-r6-aa-everactive-2600,p15247.html plus paczkę białych Eneloopów.

kristopher0725

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam enelopy. Gram już tydzień na XB1X i jeszcze nie padły :)
IMG_20171228_230525_1.jpg IMG_20171228_230557_1.jpg

Sprawdźcie sobie oznaczenia aby nie kupić podróbki. Enelopy mają to do siebie,ze mogą leżeć długo i się nie rozladuja.

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odświeżam. Polećcie jakieś dobre akumulatory o przystępnej cenie najlepiej w zestawie 4-6 baterii z ładowarką gdyż też nie posiadam.

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
EverActive lub Eneloop, ładowarka najlepiej na mikroprocesorze ładująca poszczególne ogniwo osobno ta panasonica to szajs.

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oki to wybiorę Everactive 2600 bo też był bodajże test w pcworld i polecali te lub eneloop pro ale to już cena x 2,5 :) A z tańszych ładowarek co byś polecił ? w temacie ładowarek jeden kolega polecał Technoline BC-250 będzie dobra?, bo chyba taniej już nie kupi microprocesorowej? Z najtańszych znalazłem taką http://allegro.pl/ladowarka-gp-pb50-powerbank-premium-i6542203368.html ?

Ostatnia edycja:

2nel

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem ENELOOPy ponad rok temu (tak jak mi zresztą tutaj polecono) - 4x plus ładowarka za około 45zł na allegro. Jestem bardzo zadowolony. 2x zawsze naładowane czekają w szafce - jak się wyładowują te w padzie zamieniam, i ładuje.

Pozdro!
2

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oki to wybiorę Everactive 2600 bo też był bodajże test w pcworld i polecali te lub eneloop pro ale to już cena x 2,5 :) A z tańszych ładowarek co byś polecił ? w temacie ładowarek jeden kolega polecał Technoline BC-250 będzie dobra?, bo chyba taniej już nie kupi microprocesorowej? Z najtańszych znalazłem taką http://allegro.pl/ladowarka-gp-pb50-powerbank-premium-i6542203368.html ?
Ten Technoline BC-250 wygląda sensownie ja mam model BC-700 już kilka lat sobie chwale. Eneloop pro się do pada nie opłaca kupować, nie dość ze są droższe to nie zauważysz różnicy a w dodatku szybko padają.

kkkamilll

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem ENELOOPy ponad rok temu (tak jak mi zresztą tutaj polecono) - 4x plus ładowarka za około 45zł na allegro. Jestem bardzo zadowolony. 2x zawsze naładowane czekają w szafce - jak się wyładowują te w padzie zamieniam, i ładuje.

Pozdro!
2
U mnie to samo tylko nie czekają w szafce a w ładowarce która po 16stu godzinach sama się wyłącza

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Takze kupilem everactive 2600 i do tego ladowarke EVERACTIVE NC-450 BLACK EDITION szybszej nie potrzebuje takze mam nadzieje ze dobrze wybralem:) Dziekuje za rady :)

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ten Technoline BC-250 wygląda sensownie ja mam model BC-700 już kilka lat sobie chwale. Eneloop pro się do pada nie opłaca kupować, nie dość ze są droższe to nie zauważysz różnicy a w dodatku szybko padają.
Dokładnie Krzysiu. Z ciekawości kupiłam i czarne i białe i nie warto do czarnych dokładać. Padają w tym samym czasie co słabsze białe. Co do ładowarki to mam tą Technoline BC-250 i sama ładowarka się ładnie spisuje, aczkolwiek ładowanie akumulatorków trwa długo, bo słabym prądem to ładuje (o ile czegoś nie pokręciłam, nie znam się) :D. Jedynie czego bym się uczepiła w tej ładowarce, że jak ładuje to piszczy (nie wiem czy to normalne) i że jedno gniazdo się spierdzieliło, bo na każdym aku widnieje napis DEF jakby bateria była zdechła i nie korzystam z niego, a jak przerzucę te same akumulatory do któregokolwiek z pozostałych gniazd to ładuje te akumulatorki bez problemu. W przyszłości się przymierzam do kupna tej BC-700 ;)

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tam w BC-700 zawsze ładuje prądem 200mA, mocniejszym nie ma sensu chyba że komuś się bardzo śpieszy.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja ładuje prądem 500mA i nawet jakby przez to baterie miały stracić na żywotności to kosztują 30 kilka złotych za 4szt. więc nie widzę sensu żeby ładować mniejszym.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nawet jakby je rozdawali za darmo to akumulatorki wytrzymują minimum tydzień intensywnego grania więc co za różnica czy się naładują w 4h czy 24h. Ponadto gdy ładowałem aku prądem 700mA to ładowały się szybko ale też szybciej padały.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie taka różnica, że nie ufam bezgranicznie takim urządzeniom jak ładowarki i staram się ładować tylko w mojej obecności. Znam przypadki gdzie ludzie tracili dorobek życia przez np. zasilacz do laptopa bo zapomnieli wyłączyć z sieci i wyjechali na wakacje.

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
moja technoline bc250 śmiga elegancko już długi czas + białe eneloopki i jak dla dla mnie taki zestaw to bajeczka :)

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie taka różnica, że nie ufam bezgranicznie takim urządzeniom jak ładowarki i staram się ładować tylko w mojej obecności. Znam przypadki gdzie ludzie tracili dorobek życia przez np. zasilacz do laptopa bo zapomnieli wyłączyć z sieci i wyjechali na wakacje.
Też podchodzę z rezerwą do nowego sprzętu elektronicznego ale bez przesady z takim podejściem to z domu bym nie wychodził bo przecież słyszałem i to nie raz jak kogoś samochodu potracił.

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W przyszłości się przymierzam do kupna tej BC-700 ;)
Rozważ jeszcze tą ładowarkę EverActive NC-3000
https://sklep-karlik.pl/pl/p/ladowarka-everActive-NC-3000/182
Ja ją mam + białe eneloopy i taki zestaw dla mnie jest najlepszy ( Rodzaj ładowarki to rzecz gustu ).

Ja tam w BC-700 zawsze ładuje prądem 200mA, mocniejszym nie ma sensu chyba że komuś się bardzo śpieszy.
Też ładuję prądem 200mA i nie trwa to wieki. Mam akumulatorki na zmianę, więc jest ok. A lepiej ładować mniejszym prądem, bo to wydłuża żywotność ogniw.

suki

Użytkownik
Użytkownik
Mam też nc3000 i zalecany minimalny prąd ładowania to 0,2C jak dobrze pamiętam. Dla mhc9000 zalecany prąd ładowania jest jeszcze wyższy i wynosi chyba 0,3C (lub 0,25C).
To nie są czasy żółtych akumulatorków GP o pojemności 500mAh albo ładowarek do akumulatorków na zegarek ;)

Do góry Bottom