Akumulatorki do Pada Xbox One

Gumis_sx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cześć, chciałbym Was zapytać co myślicie o tym zestawie.
http://allegro.pl/show_item.php?item=5838057915
Nie chciałbym wydawać więcej na ten cel więc pytam czy to dobry wybór w tym zakresie cenowym.

Pozdrawiam
 

imvho

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jedne z najlepszych akumulatorków jakie są na rynku
 

Gumis_sx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A ładowarka jak?
Wydaje mi się też ok, ładowarka sama rozłącza naładowany aku więc powinna się nadać jak za te pieniądze.
 

Seweryn.f

Świeżak
Świeżak
Jak rozładują się akumulatory w padzie to wymienisz na naładowane, a te rozładowane do ładowarki, a ta ładowarka ładuje 2 szt. 900 mA. to troszkę za dużo.

Wysłane z mojego Redmi Note 3
 

Gumis_sx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak rozładują się akumulatory w padzie to wymienisz na naładowane, a te rozładowane do ładowarki, a ta ładowarka ładuje 2 szt. 900 mA. to troszkę za dużo.

Wysłane z mojego Redmi Note 3
Wiem do czego służy i jak się używa ładowarki i akumulatorów. Pytam o jakość
Ladowaniem zajmuje się mikroprocesor więc napięcie jest ok.
Uważa że jeśli nie znam się na czymś to się nie wypowiadam.
Moim zdaniem odpowiedź zupełnie z kosmosu.
Temat można zamknąć, co chciałem to wygooglowalem.
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U siebie używam identycznych akumulatorów, ale innej ładowarki.
A innej bo potrzebowałem mieć sześć kanałów :)

Żadnych uwag do takiego rozwiązania nie mam.
 

imvho

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiem do czego służy i jak się używa ładowarki i akumulatorów. Pytam o jakość
Ladowaniem zajmuje się mikroprocesor więc napięcie jest ok.
Uważa że jeśli nie znam się na czymś to się nie wypowiadam.
Moim zdaniem odpowiedź zupełnie z kosmosu.
Temat można zamknąć, co chciałem to wygooglowalem.
mA to natężenie a nie napięcie :p
napięcie to zazwyczaj jest oznaczane V

I jak chcesz dobrą ładowarkę do tych enelopów to Technoline BC700
 

Killroy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zestaw ok. Akumulatorki jedne z najlepszych na rynku, ładowarka może nie jakaś wypasiona, ale 4 kanałowa więc można ładować od 1 do 4 akumulatorków, jeśli się coś nie zepsuje to na pewno będzie dobrze służyła.
 

Szubiel

Świeżak
Świeżak
Witam,
Pozwólcie że podepnę się pod temat.
Korzystam z kontrolera do PC'ta i jestem na etapie zakupu adaptera bezprzewodowego.
Zamierzam korzystać z akumulatorów. Zamiast jednak kupować nowych czy zestawu od Microsoftu wolałbym wykorzystać te które już mam a mianowicie: NITECORE 14500 3,7V akumulatorki lądują się do 4,2V. ktoś może próbował wykorzystywać podobne do pada.
Teoretycznie powinny być zamiennikiem do oryginalnego akumulatora.
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale musiałbyś użyć tylko jeden i zamiast drugiego wstawić jakiś zwieracz.
 

Szubiel

Świeżak
Świeżak
Ach nie pomyślałem. Tam jest przecież mostek szeregowy dla baterii 1,5 V.
Musiałbym sam w jakiś sposób przenieść masę na przeciwległy pin. Tylko pewnie akumulator będzie za długi bo ma zabezpieczenie przeciw nadmiernemu rozładowaniu (odcina przy 3,5 V) i nie dam rady już nic więcej na styki wsadzić.
No nic będę musiał zamówić Eneloop'y - nie uśmiecha mi się kupować oryginalnego aku za 100zł.
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tam kupilem fabryczny zestaw aku do one-a. Fakt 90 zl, ale gdy sie koncza aku podlaczam kablem z zestawu (3m) i spokojnie gra dalej, a aku sie przy tym laduja, a ja nie przerywa gry ☺
 

Szubiel

Świeżak
Świeżak
Tylko że za 200 zł (cena nadajnika i oryginalnego akumulatora) to ja kupię drugiego pada i kabel 5 metrowy i będę mógł grać na końcu drugiego pokoju albo i z kuchni.
Zamówiłem Eneloopy, zobaczymy na ile starczą. jakby co zawsze można do Lidla polecieć po 8 baterii za 10zł.
 

Gumis_sx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tylko że za 200 zł (cena nadajnika i oryginalnego akumulatora) to ja kupię drugiego pada i kabel 5 metrowy i będę mógł grać na końcu drugiego pokoju albo i z kuchni.
Zamówiłem Eneloopy, zobaczymy na ile starczą. jakby co zawsze można do Lidla polecieć po 8 baterii za 10zł.
Eneloopy sprawdzają się na razie super. Gram średnio 3-4h dziennie, czasem jak żony nie ma to i nockę pociagne. Na jednym ładowaniu prawie 2tygodnie no może 12dni
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mając Eneloopy też można kablem się podłączyć i grać dalej.
Ale trzeba się podłączyć. Trzy metry to mało. Miałbym tak na styk.
Wymianę akumulatorów można zrobić w kilkanaście sekund, ale biorąc pod uwagę, że dostajemy ostrzeżenie o konieczności wymiany to nawet w grach w których nie można zrobić pauzy nie ma problemu.
No i moim zdaniem Eneloopy trzymają dłużej niż oryginalny MS.
 

Gumis_sx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pomijam to że gdzieś na necie była mowa o przewodzie 5m+ że nie koniecznie musi dobrze działać. Jednak wolę moje enelopy mimo że nie zydze kasy na konsolę

PS. Przewód 5m miałbym na styk i musiałbym grać na wyciagnietych rękach
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
4 eneloopy, ładowarka i macie spokój - bez żadnych kombinacji.

Wysłane z mojego LG-D320
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam 4 białe eneloopy 2000 mAh i bardzo sobie chwalę, jeszcze mam zamiar kupić te czarne po 2550 mAh ;)
 

Buhaj47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam Eneloopy 2,5k i ostatnio wyciągnąłem jakieś 40 godzin gry na jednym ładowaniu.
Wysłane z Tapatalk
 

small551

Banned
Użytkownik
Świeżak
Witam Panowie i Panie,
a taki zestaw? http://allegro.pl/szybka-ladowarka-eneloop-bq-cc16-4x-r6-aa-2550-i5139676669.html Ma ktoś takiej samej klasy akumulatorki? Nadają się do pada?
 

Do góry Bottom