Akumulatorki do Pada Xbox One

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z tego co wiem to są to dwie różne marki. Ja akurat kupiłem po przeczytaniu recenzji

https://www.nie będę trollować!/NRN/Powerex-MHC9000-ladowarka-marzen,24875.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Te bc-700 to przodek bc-900, później pojawiło się wiele mniej lub bardziej zmodyfikowanych wersji, różnych producentów, lub tego samego ale inaczej obrandowane.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli szukacie promocji na aku albo na ładowarki to polecam hurt.com.pl oraz everactive.pl to ich marka własna.
Mam mhc9000 ale ona może nie doładowywać aku do końca tak już ma. Natomiast ostatnio dokupiłem sobie na zapas nc3000 i myślę że mogę polecić ją również. Pozdrawiam
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@UP
Sklep w porządku. Sam tam zakupiłem aku ale eneloop oraz ładowarkę NC-450 i zestaw daje radę jak na to kwotę.
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli szukacie promocji na aku albo na ładowarki to polecam hurt.com.pl oraz everactive.pl to ich marka własna.
Mam mhc9000 ale ona może nie doładowywać aku do końca tak już ma. Natomiast ostatnio dokupiłem sobie na zapas nc3000 i myślę że mogę polecić ją również. Pozdrawiam
Jakie prądy ładowania umożliwiają te ładowarki?
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Jakie prądy ładowania umożliwiają te ładowarki?

http://everactive.pl/dokumentacja-techniczna

Tutaj masz dokumentację techniczną w pdf do produktów everactive.

Co do mhc to prąd ładowania do 2A rozładowanie do 1A w krokach co 100mA.

http://www.mahaenergy.com/content/manual_mhc9000.pdf

Instrukcja do mhc9000.

Pozdrawiam
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W ostatnim teście akumulatorków zrobionym przez pcworld białe eneloopy zajęły 18 miejsce. Pierwsze miejsce jak zwykle należało do czarnych. Ja kupiłem everActive 2600mAh, które są minimalnie słabsze od czarnych eneloop, ale kosztują o połowę mniej.
https://www.pcworld.pl/news/Najlepsze-akumulatory-AA-test-redakcji-PC-World,407971.html
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Testowałem te akumutorki everactive (obie wersje) i muszę powiedzieć że są dobre. W testach pojemności nawet wychodzą lepiej niż mają w opisie. Minus tych o pojemności min. 2500 mah to to że są minimalnie grubsze i np. ciężko wchodzą to pojemnika do pada na x360.
Ps. Dotyczy pierwszej generacji tuch aku.
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja jeszcze nie miałem okazji przetestować. Leżą na poczcie razem z ładowarką NC-1000 PLUS, a ja właśnie stoję w korku na obwodnicy Berlina :( Przetestuję jak wrócę :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Zobaczymy ile warte te everActive :)

Czarne enelopy też bardzo ciężko wchodzą do koszyka a jeszcze ciężej jest je później wyciągnąć.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
No tak. Ja mam pierwszą generacje tych czarnych. Kosztowały krocie a taki bubel że...
 

nRx666

Świeżak
Świeżak
Siema cześć i czołem;
Aktualnie nabyłem AA 2100mAh od Varty;
3-4 miejsce w rankingu; działają super ;)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma droższych. Powinny być na 1 miejscu. Szczególnie te 2700mAh bo potrafią wyciskać w testach 2900mAh bez problemu ale niestety cena jest zaporowa. Lepiej kupić Fujitsu lub everactive.
 

ma83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie widzę tu większych różnic, plusem #2 jest trzy stopniowy wyświetlacz. Minusem obydwu jest wysoki prąd ładowania. Jeżeli ludzie piszą że akumulator aż parzy to nie jest dobra informacja. Jak będziesz chciał kupić jedną czy drugą to ładuj 4 aku naraz.
 

ma83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pewnie w większości sytuacji będę musiał ładować 2 jednocześnie, no nic wezmę 2 zestaw taniej wychodzi do tego jeszcze 4 dodatkowe akumulatorki.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Dołóż i kup sobie nc1000 lub nc3000.
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kup sobie nc1000 plus i odpuść białe eneloop.
 

klimasz

Świeżak
Świeżak

Zobaczymy ile warte te everActive :)

Czarne enelopy też bardzo ciężko wchodzą do koszyka a jeszcze ciężej jest je później wyciągnąć.
I jak AA od EverActive? Bo posiadam AAA i te małe wydają mi się spoko. Ale firmę mało znałem, a teraz przydałyby się do pada od XBOX'a AA
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Za krótko używam bym mógł coś sensownego napisać.
 

Do góry Bottom