Akumulatory do padów xbox one s

Arerox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Doradźcie mi, które akumulatorki + ładowarkę warto wybrać do pada od xboxa one s.
Do wyboru mam te:

https://www.x-kom.pl/p/335550-ladowarka-do-akumulatorow-panasonic-bq-cc51-4-x-r6-aa-eneloop-1900-mah.html

lub

https://www.x-kom.pl/p/332707-ladowarka-do-akumulatorow-panasonic-bq-cc55-4-x-r6-aa-eneloop-pro-2500-mah.html

Warto dopłacić do tych drugich 1/3 więcej?

Dzięki za pomoc

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Masz już temat z akumulatorkami. Nie warto brać białych eneloop, a czarne są za drogie. Ja polecam everActive 2600 mah i jakąś lepszą ładowarkę.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Polecam kupić białe eneloopy 1900mAh + ładowarka procesorowa. Mam je już od ponad roku i bardzo długo wytrzymują. Eneloopy są tanie ;) Czarne się nie nadają do padów, lepiej kupić białe tańsze, a czas grania bardzo podobny. Mam te i te.

Arerox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zamówiłem białe Eneloopy razem z ładowarką. Mam nadzieję, że spełnią swoją funkcję.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Za krótko testuje bo raptem 2/3 miesiące ale w cenie Eneloop 1900mAh są wspomniane EverActive 2600mAh i jak na razie u mnie sprawują się elegancko, minusem jest ich grubość w padzie X360 gdzie wsuwa się aku do koszyczka ale w XO to nie ma znaczenia.

W jednych o drugich podana pojemność jest minimalną a maksymalna jest różna.

bazol1982

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć, ja np korzystam pewnie z mało popularnych na rynku ale sprawują się świetnie, nie tylko w padach EUROPOWER 1,2V 2700 mAh plus SC1000 ładowarka kupiłem lata temu i się świetnie sprawują

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie warto brać białych eneloop, a czarne są za drogie. Ja polecam
Co za spammerskie bzdury!

Nie warto brać czarnych (i większości innych firm). Białe mają 70% pojemności po 10 latach gdy inne 0% po roku. Zapewne jest w tym trochę spamu i pewnie trzeba je ładować powoli i bez łamania zasad (np. zapomnieć i 20 godzin).

U mnie 8 lat wytrzymały GP Recyko, ale nie korzystałem z wibracji więc podejrzewam, że góra 5 lat. Gdy matka w rok wykończyła Energizer, a potem Eneloop to ja dalej na nich gram, nadal mają z 70-80%, gdy Energizer z 10%, wyniki na oko, ale mi wystarczą, wiem na czym da się grać długo z wibracjami a co na śmietnik.

Warto dopłacić do tych drugich 1/3 więcej
Nie warto, jak też tam kupować. Nie piszę, że zły sklep i ogólnie tani, ale tu cenę mają z kosmosu (dla Pro normalną), normalna to 55-59 zł (a nie 79) i to w supermarketach (więc bez ryzyka niewiadomego pochodzenia).

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co za spammerskie bzdury!
Żadne bzdury tylko wyniki testów Foto Plus i PC World.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Taka ciekawostka.

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Żadne bzdury tylko wyniki testów Foto Plus i PC World.
Ale jeszcze trzeba je zrozumieć.

Mimo, że pomiary wyglądają fachowo to:
1. Nie ma nic o tym jak się sprawują po 1, 2, 5 i 10 latach
2. Nie wiadomo czemu zwycięzca wygrał
3. Najniższe pozycje (poza oszustami z Allegro o oszukanej pojemności) zajmują akumulatorki ok. 2000 :) Tak więc ewidentnie mniejsza pojemność ma główny wpływ.

Gdy dla normalnego człowieka podstawą jest cena za 1 mAh po 5 latach (a nie po zaledwie 6 rozładowaniach). Co komu po 2500 gdy po roku będzie 100 lub 500.

Do góry Bottom