Alan Wake 2 już się robi? Owszem,ale....

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dawid501

Świeżak
Świeżak
Świetna gra :) Czekam na drugą część
 

Armagedo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jesli chodzi o gameplay z gry-online to wstawili oni nowy gameplay z poczatku rozgrywki , gdyz zbyt wiele osob odebralo wiadomosci zawarte w poprzednim filmie : ze gra jest wypelniona jedynie walka , a uwierzcie mim na slowo ze najlepsze tej grze to fabula .

Mam nadzieje ze druga czesc bedzie miala innego bochatera , jak dla mnie ponowne przygoda Alana byla by zbyt naciagana
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
Alana nigdy dość
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
Jedynka była boska. Tylko mnie martwi, że pod koniec nie walczyłem z tą Barbarą tylko wystarczyło dotrzec do chaty. Sry ludzie za spoiler :p
przez to 99/100 jak dla mnie już czekam na dwójkę.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Jedynka była boska. Tylko mnie martwi, że pod koniec nie walczyłem z tą Barbarą tylko wystarczyło dotrzec do chaty. Sry ludzie za spoiler :p
przez to 99/100 jak dla mnie już czekam na dwójkę.
No to nie "srykuj" mi tu tylko nie pisz spolerow! Nie kazdy jest PIRATEM jak ty i nie kazdy moze w gre juz zagrac takze uwazaj na to co piszesz! Leci raport do administracji.. bo wlasnie zepsules mi najciekawszy moment z clej gry czyli zakonczenie! Nic tylko podziekowac...
Jeszcze "sry ludzie" ci napisze.
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
No to nie "srykuj" mi tu tylko nie pisz spolerow! Nie kazdy jest PIRATEM jak ty i nie kazdy moze w gre juz zagrac takze uwazaj na to co piszesz! Leci raport do administracji.. bo wlasnie zepsules mi najciekawszy moment z clej gry czyli zakonczenie! Nic tylko podziekowac...
Jeszcze "sry ludzie" ci napisze.
Zgadzam sie ;/ "Nie rob i nie przepraszaj" ale co tam, trzeba zaszpanowac ze sie zna koncowke nie?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom