Alan Wake 2 na Kinect'a?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik


Studio Remedy szuka programisty, który zajmuje się kontrolerami ruchowymi. Czy to Alan Wake 2? Czy może całkiem nowa produkcja. Na pewno będzie na Xbox'a 360 komputery PC. Myślicie, że to druga część przeżyć pisarza? Czy Kinect będzie dobry dla takiej gry? To się okaże. Ogłoszenie można znaleźć tutaj: Programmer

źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8666418,Kontynuacja_Alana_Wake_a_bedzie_obslugiwac_Kinecta_.html
 

rudy2007

Banned
Najbardziej z tego wszystkiego mnie cieszy, że będzie też na PC, bo to oznacza, że Kinect będzie jedynie opcją. :p
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Oj chciałbym Alan Wake 2 na pc :D
A kinect mi zbędny :p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie mogę się doczekać :) Pierwsza część jest jedną z moich ulubionych ex'ów na Xbox'a 360 :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
powinni sobie odpuścić Alana, to jest niewypał..
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
heheh... domysly. trzeba czekac na jakies oficjalne info.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie Alan Wake to jeden wielki niewypał i zająć się czymś innym
To jest tylko moje zdanie
 

Blehehehe

Banned
Na pewno będzie na Xbox'a 360 komputery PC.
FAKE alan wake nigdy nie ukaże się na pc nawet druga część to jedna sprawa a druga aw 2 powstanie nie szybciej niż za 2 lata więc fake to jest
to jset to samo co god of war na xboxa czy halo albo gears of war na ps3 tak samo FAKE !!!!!!!!!! .......
 

termit92

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza cześć była świetna, ale moim zdanie Alan Wake na kinecta to nieporozumienie.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza cześć była świetna, ale moim zdanie Alan Wake na kinecta to nieporozumienie.
Tak samo sądzę nie rozumiem jak w Alan Wake można by było grać na kinekcie
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Alan niewypałem? Zająć się czymś innym? Moze kolejnym CoD'em? AW może nie był do końca tym czym go ogłaszano, ale i tak w swoim gatunku jest jednym z najlepszych, a i takich gier jest jak na lekarstwo.

Jestem święcie przekonany że Alan nie będzie korzystał z Kinecta, bo niby jak? Jeszcze swiecic latarką OK. Ale samo poruszanie się, akcja/reakcja. Kinect nie ma racji bytu w tego typu grach.
Jezcze jeden powód może być taki: Remedy rezygnując z PC tłumaczyło się tym ze, PC't na biurku nie dostarcza takich wrażeń, jak gra na sofie przed TV.i Że nie da się również wczuć w gre(klimat). Czy zatem bieganie skakanie, machanie "rencoma" utrzyma, Alanową atmosferę? (patrz, sygnatura)
 

zaku30

Użytkownik
Użytkownik
No mi też niekoniecznie podoba się wizja Kinecta w tego typu grach... nie za bardzo on do tego pasuje
 

sblade

Użytkownik
Użytkownik
Mnie cały ten kineckt nie ciekawi a malpy z siebie przed monitorem nie będe robił... nie wiem co w tym takiego extra i mam nadzieje że AW2 będzie też normalnie obsługiwał pada...
 

MartiiPL

Użytkownik
Użytkownik
Może być dobre :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom