X360 Alan Wake: American Nightmare

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Nazwa:Alan Wake: American Nightmare
Rodzaj gry:Akcja, survival horror
Data premiery w Polsce:Brak, światowa data premiery: 22 lutego 2012
Producent:Remedy Entertainment
Wydawca: Microsoft Game Studios
Wydawca PL: Brak
Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
Akcja gry osadzona została dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Alan Wake, w niewielkiej arizońskiej miejscowości nieopodal słynnej drogi międzystanowej Route 66. Główny bohater, ku swemu przerażeniu odkrywa, że trafił do serialu Night Springs, do którego w młodości pisywał scenariusze, a fikcja miesza się tu z rzeczywistością. Jakby tego było mało, musi stawić czoła swemu mrocznemu alter ego – seryjnemu mordercy Mr. Scratchowi.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
jakos te kaktusy i piasek nie przypadly mi do gustu. grafika jakby ladniejsza. hud ciekawszy, bardziej przejrzysty. to tyle po polgodziny gry z wrazen :)

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Świetnie się gra,zwłaszcza gdy jest ciemno.Efekty świetlne w tej grze to mistrzostwo świata i grafika robi wrażenie.Remedy ma naprawdę potężny silnik graficzny.
Sama gra nie jest jakoś obszerna,ale sposób prowadzenia akcji i ogólnie gameplay jest bardzo dobry.Z niecierpliwością czekam na Alana Wake'a 2.

997marek

Banned
Użytkownik
Aw an

Jak dla mnie cukiereczek. no obowiązkowo sam w domu noc zestaw audio na maxa:) Przepiękna gra światłem jak kolega wyżej. Ale konkrety. Kto zna tytuł piosenki co gra na samym początku w garażu potem jak satelita spada. taka nana nana Plissss podpowiedzcie :):afro:

Lulubel

Świeżak
Świeżak
Czy ja wiem. Dla mnei średniak i do tego nudny. Średnia fabuła i jedyna była 100% lepsza polecam też te dwa materiały przed kupnem:

StacjaKultura.pl - Alan Wake American Nightmare recenzja gry

•• Recenzja: Alan Wake's American Nightmare

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Beznadziejna gra. Gówniana kontynuacja jeżeli to tak wogóle można nazwać. Zeszmacili tą grę totalnie.
2/10

Na plus tylko i wyłącznie poprawiona grafika.
Rozumiem że to gra na XBLa ale bez przesady. Chyba tylko 3 lokacje w całej grze.
Fabuła słaba. Muzyka średnia.

Największa beka to, że dwa razy trzeba przechodzić tą grę!! Twórcy na łatwiznę poszli, bo im się już robić nie chciało i tylko kopiuj wklej zrobili.

Akt 1 tej gry to identyko Akt 2 ... Z tym, że moze troche trudniej jest. ZENADA nie polecam
bo niby nasz przeciwnik wrzuca nas z powrotem do tego samego świata :X beka beka beka

stuff1000

Użytkownik
Użytkownik
Heh że uwielbiam Alana Wake-a to mi się podoba, ********* gra światłem :)

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
Beznadziejna gra. Gówniana kontynuacja jeżeli to tak wogóle można nazwać. Zeszmacili tą grę totalnie.
2/10
to nie jest zadna kontynuacja. co ty pitolisz.

// Masz rację, American Nightmare to spinoff serii, nie jest to pełnoprawna "dwójka"

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
To słowa twórców gry, więc oni pitolą ;) Chodź z biegiem czasu sami się z ich pokątnie wycofywali

Pisałem już przy zapowiedziach, że gra na 99% będzie dnem, tak źle jednak nie jest chodź i tak, ja jako wielki fan Alana mocno się zawiodłem. Gra straciła całkowicie klimat, stała się zwykłą miałką strzelanką której nie polecił bym nikomu, dalej oprawa graficzna jest trochę lepsza ale co z tego jak cały czas widzimy to samo, gra gdzie po powiedzmy 20 minutowej zabawie nie ujrzymy już nic nowego niema racji bytu. Plusem gry jest jej długość, (jak ktoś lubi calakować zrobi to w jedno popołudnie) oraz muzyka która miejscami ratuje gre

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej. Pierwsza część miażdżyła rozum, pod względem fabularnym, gdzie historia naprawdę potrafiła przykuć gracza. Graficznie też była całkiem niezła, z wieloma ciekawymi innowacjami. Druga część, to straszna kaszana. Kolejna gra na której się przeliczyłem w oczekiwaniach.

koozka

Użytkownik
Użytkownik
Jako szybkie podsumowanie gry napiszę dwa słowa: Alan Quake :playful:

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jako szybkie podsumowanie gry napiszę dwa słowa: Alan Quake :playful:
Bardzo trafne podsumowanie kolego! :02.47-tranquillity: Zepsuli naprawdę fajną grę.

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
powiem tak gra nie jest warta 1200MSP. ale i nie ma sie co po niej spodziewac niewiadomo czego. taki maly powrot do alana i jego przygod. co mnie bardzo cieszy bo sie juz stesknilem :)
imao troche za duzo ammo jest. ten powrot do swiata to tez chyba po to zeby przedluzyc czas gry :p

michalxbox360sprzedaz

Użytkownik
Użytkownik
Warto zagrać?

Do góry Bottom