Alan Wake-OBRAZ ISO-Pytania i Problemy

OROPAC

Użytkownik
Użytkownik
Witam!!Mam taki problem sciagnalem Alan Wake zpatchowalem na wave 3 ma ixt1.6 i jak ngrywam a zrobilem to dwa razy predkoscia 2.4 a poznie j nawet 1. Po włozeniu plty do konsli niby wyskakuje mi zagraj w gre jak próbuje ja odpalic to wysakuje mi komunikat "wyczysc płye miękką szmatką" jka chce nagrac gre na dysk to wogole jej nie wykrywa w bibliotece z grami o co loto??pozdro 4 all:shisha
 

sci92bior

Świeżak
Świeżak
Zmień nagrywarke albo jakies slabe plyty... Jakies bledy podczas nagrywania?
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Mialem to samo ( a nigdy wczesniej nie mialem problemu z nagrywaniem) sciagnelem gre z innego zrodla jeszcze raz i dziala.
 

OROPAC

Użytkownik
Użytkownik
Zmień nagrywarke albo jakies slabe plyty... Jakies bledy podczas nagrywania?
Nagrałem juz kilkadziesiat plyt i to napewno nie nagrywarka i nagrywam tylko na verbatimach a wiec to tez nie to
 

OROPAC

Użytkownik
Użytkownik
Mialem to samo ( a nigdy wczesniej nie mialem problemu z nagrywaniem) sciagnelem gre z innego zrodla jeszcze raz i dziala.
Tak tez właśnie robie:] pozdro
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
włóż płytę do napędu komputera i sprawdź w abgx360 c0o jest nie tak

a masz na pewno plik .dvd ??

nie dubluj postów !!
 

westg

Użytkownik
Użytkownik
Mam ten sam problem. Z tym, że moja gra działa do pewnego momentu. Przy zgraniu na dysk wyskakuje o czyszczeniu płyty. Sciągnąłem ponownie grę i ponownie po weryfikacji nagrałem. Zagrałem dalej, druga kopia ruszyła, pierwsza zacinała się w jednym miejscu za każdym razem. Jednak gdy spróbowałem zainstalować grę na dysk znów woła o czyszczenie. Nie wiem o co chodzi. Mam iXtreme 1,60 a gra ma wave 6. Czy to jest jakiś konflikt ?
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Najprawdopodoniej nagrywarka siada albo poprostu cos z obrazem plyty jest nie tak jak powinno.
 

eloelo100

Świeżak
Świeżak
Witam, mam taki problem z Alanem Wake. Mam I 1.5 wiec musze przerabiac na wave 2, wiec przerobilem ale na mojej konsoli nie chodzi, poprostu pokazuje sie logo X'a na bialym tle. Dalem koledzie ktory ma 1.6 i dziala mu to bez problemu. Macie jakis pomysl oprocz tego zeby sciagnac inna wersje?
 

zukkiller

Banned
Otorz ja tez mialem problem sciagnelm Alan Wake Nogrp i gdy wypalalem w imgburn to wyskakiwaly bledy lub nie chcial zakonczyc sesji na koncu. Sciagnelem inna wersie i to samo wszystko nagrywalem na verbatim. W koncu sciagnelem ta wersie Alan.Wake.XBOX360-GLoBAL i nagralem na innej nagrywarce LG ja posiadam slimtype w laptopie wielkie gowno, po czym zapomnialem zminic predkosc na 2.4 tylko na max nastawiona byla ale nagralo dobrze i po wlozeniu do xklocka dziala wszystko.
Kto nie moze nagrac niech sprubuje na innej nagrywarce oczywiscie dvd verabatim gra dziala 100% Alan.Wake.XBOX360-GLoBAL przynajmniej ta wersia.
 

westg

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak. Mam Jaspera z liteonem od roku. Wszystkie gry dla siebie i sąsiada nagrywam na EMTEC dual Nagrałem z 50 płyt. Padła może jedna. W sklepie dla Idiotów 10 szt kosztuje 25zł. Nigdy nie było z nimi problemów. Mam 2 nagrywarki i Alana paliłem z dwóch różnych obrazów na dwóch różnych nagrywarkach (mam 2 szt LG - jedna w spadku :):):) ). Coś jest z tym Alanem nie tak. Gra chodzi i nie ma problemów ale chyba zawiera błędy bo w połowie gry wyrzuca że nie może czytać i mam szmatki użyć. Oczywiście obraz weryfikowany był abgx360 1.0.2.
 

Kondziu360

Użytkownik
Użytkownik
Pobierałeś z uploadu na przeklej? ;]
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jezeli obraz z dysku nie wali czerwonymi bledami w abgx to jest ok (innaczej nie zgadzała by sie suma CRC)
jezeli obraz z dysku (hdd) jest ok a z plyty juz nie to sie zle nagralo nie ma innej opcji
proste i logiczne
 

GajowyPT

Świeżak
Świeżak
Panowie jest sprawa. Pierwszy raz mam problem z wypaleniem gierki na X-a...
Mam Elita z extreme 1.6 i zazwyczaj wypałeałem tylko gierki i ciupałem. Czytam co jakis czas o patchowaniu itp zabiegach ale mi to nigdy niebylo potrzebne. Raz tylko w Mass.Effect musiałem zamienic koncowke z dvd na iso do ImgBurna i Heyaaa
Tutaj wypaliłem gierke i mieli potem wyskakuje okno takie jak innym "wyczysc plyte.." i nierusza. Jak prubuje otworzyc plik tektowy notatnikiem to wyskakuje mi zbior znaków i kilka info o grze i
Co mam zrobic zeby odpalic gre ?????????????????????????????????????
pograł bym :) Prosze o wyjasnienie spraway wmiare czytelnie bo niesiedze w temacie dosyc głeboko :)
Mam Elita - E 1.6 - wypalam ImgBurnem
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
Może to wina nagrywarki w pc mam nagryware pioneer i nagrywałem na róznych dvd dl i wypala idealnie każda płytka działa na 360 natomiast niedawno kupiłem lapka asusa i ma nagrywarkę matshita i kij nagrałem z 10 gier na emtec dl i wszystkie bujały ale ostatnio zadna gra wypalona na lapku(żadnych błędów img nie pokazuje) nie działa na 360(liteon)a na pc każda wypalona działa
 

Pabcio

Użytkownik
Użytkownik
Ciężko poszukać na forum, nie? Tym bardziej, że istnieje prawdziwy burdelo-syfno-tasiemiec-temat o problemach z nagrywaniem.

Małe zestawienie prawdopodobnych problemów:

1) za stary firmware nagrywarki (sciagnij nowy)
2) kiepska nagrywara (zalecana jakas ze stajni Pioneera)
3) komp za dlugo pracuje od ostatniego uruchomienia i trzeba go przed nagrywaniem zrestartowac
4) za malo miejsca na dysku
5) kiepskie plyty
6) syf na dysku, a dokladniej w systemie
7) za duzo wlaczonych programow w tle
8) konfilkt systemowy
Z tego tematu:

http://xboxforum.pl/iso-f10/blad-przy-nagrywaniu-%5Bimgburn%5D-i-o-error-info-pierwszy-post-wa%AFne-5955.html

Do zamknięcia temat.
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
ja tu się z Pabciem zgodzę, wszystko jest na forum wystarczy tylko trochę trudu sobie zadać i poszukać, no i niestety jak się coś nagrywa imgbrn to najlepiej nic na kompie nie robić co mogło by spowodować nagłe chwilowe obciążenie systemu które na 100% wywali jakiś błąd podczas nagrywania.
Szczerze po lekturze forum to samo nagrywanie i przygotowanie jest proste jak konstrukcja cepa.
 

westg

Użytkownik
Użytkownik
No to moje rozwiązanie już mam. IMGBURN poprostu nie nadąża w momencie otwierania firefoxa. Niby jest zabezpieczenie typu zatrzymanie nagrywarki w oczekiwaniu na dane ale zapewne to robiło kichę. Rzeczywiście poziom danych w buforze marginalnie spada. ALE NIE PRZY PRĘDKOŚCI X2,4 !!!!!!! Zgadzam się z teorią w momencie nagrywania filmów x 8 ale podczas nagrywania dual layer x 2,4 bufor nie spada nawet do 95%. Poza tym nagrałem kolejną grę i jest ok. Więc pytam skąd teoria że wawe 6 nie ma wpływu. To też moja teoria ale to jedyna gra która ma wave 6 w moim zbiorze
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wave 6 nie ma wplywu to nie teoria. to fakt
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
i pewnie żaden następny wave też wpływu mieć nie będzie, błędy w imgbrn to konfiguracja kompa lub słaba nagrywara.
 

Do góry Bottom