Alan Wake Remastered oficjalnie! Znamy pierwsze szczegóły

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Koniec plotek. Alan Wake Remastered został właśnie oficjalnie zapowiedziany i gracze mogą oczekiwać wielkiego powrotu historii pisarza. Ulepszona gra zadebiutuje jeszcze w 2021 roku – poznajcie pierwsze szczegóły.
Alan Wake powraca! Zanim jednak zobaczymy oczekiwaną kontynuację, Remedy Entertainment oficjalnie potwierdziło plotki i zapowiedziało Alan Wake Remastered. Gra zadebiutuje jeszcze w 2021 roku i będzie dostępna na konsolach oraz PC (Epic Games Store).
Alan Wake Remastered zaoferuje graczom znaną historię, dwa dodatki, a całość zostanie upiększona przez rozdzielczość 4K. Sam Lake nagrał jeszcze dodatkowy komentarz, który powinien spodobać się oddanym fanom pozycji.
„Alan Wake Remastered to oryginalne doświadczenie, w którym zakochaliście się lata temu. Nie chcieliśmy tego zmieniać. Jednak oprawa wizualna, w tym model postaci Alana Wake'a i scenki filmowe, zostały zaktualizowane i ulepszone dzięki wybranym możliwościom nowej generacji”.
Twórcy przynajmniej aktualnie nie potwierdzają przecieków dotyczących daty premiery oraz nie wspominają o wszystkich ulepszeniach – gra zadebiutuje jesienią i wkrótce otrzymamy konkrety dotyczące pozycji.
„Alan Wake Remastered ukaże się jesienią tego roku. Bądźcie czujni i oczekujcie wkrótce więcej informacji. To jest dla Was. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, czy to ponownie, jak spotkanie ze starym przyjacielem, czy po raz pierwszy”.



 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A może tak kontynuację zamiast remastera panowie z Remedy?
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Po co jak można odświeżyć gotowy projekty i skosić hajs drugi raz :) Fajnie, że odświeżają stare gry, ale to nie idzie w parze z kontynuacjami albo nowymi tytułami :p
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szkoda że Max Payne nie jest już ich własnością, mogliby zrobić remaster antologii.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
a mnie już wrukwiać zaczynają te remastery, to co ograłem to owszem, ma się ochotę odświeżyć ale nie będę płakał jeśli nie będę mógł tego zrobić ponownie tym bardziej że gra jest we wstecznej kompatybilności tak samo zresztą jak 99% tych całych remasterów
kolejna kwestia to taka, że nie po po wydaję 3000 na konsolę nowej generacji żeby grać w alana wake'a, to trochę takie walenie z liścia w pysk klientów: nie wydamy nic nowego to ograsz remastera
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No dokładnie, dlatego nie kupiłem jeszcze XSX :D Pewnie poczekam na Halo Infinity albo coś jeszcze :D
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
tzn ja też jeszcze nie mam bo jak nowa generacja ma polegać głównie na remasterach to ja pierdzielę taką konsolę, jak na razie zero sensownych tytułów a i tak część jest kompatybilna z xbox one
więc dopóki nie mam większego przymusu kupować xsx to się wstrzymuję
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z One X faktycznie nie ma sensu się przesiadać, ale jak ktoś ma fata (ja miałem), albo one s to róznice w wielu grach sa bardzo widoczne.
60 fps to zupełnie inny komfort grania.
No i ja ciągle katuję Flight simulator. :D
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Flight Simulator działa na XOX ? :)
 

Do góry Bottom