Alan Wake: The Writer to ostatnie DLC

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kamel12345

Użytkownik
Użytkownik
The Writer, drugie DLC do Alana Wake’a ukaże się jesienią i - jak się okazuje, będzie to ostatni dodatek do wydanej w maju produkcji studia Remedy Entertainment.

Matias Myllyrinne, prezes studia Remedy, w rozmowie z serwisem Evil Avatar ujawnił, że nadchodzące rozszerzenie do Alana Wake’a będzie ostatnim, jaki się pojawi. Wciąż nie wiadomo, kiedy The Writer się ukaże, ale jak zdradza Myllirine, rozgrywka w tym DLC będzie w większym stopniu nastawiona na akcję.

Początkowe planowano, że w tym roku ukaże się kilka rozszerzeń do Alana Wake’a – każdy miał stanowić odrębny epizod tego swoistego „serialu” i być łącznikiem pomiędzy pierwowzorem, a szykowaną kontynuacją. Zdaje się jednak, że ta gra, choć całkiem udana, nie odniosła spodziewanego sukcesu i produkcja dalszych DLC okazała się nieopłacalna.


Źródło: CDA / CD-ACTION ONLINE / GRY NA PC I KONSOLE / NEWSY, SCREENY, TRAILERY, ZAPOWIEDZI
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi się gra bardzo podoba i mam nadzieję, że jednak powstanie kontynuacja.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Szkoda, bo tytuł jest naprawdę dobry :)
Niech na pc wydadzą z DLC od razu :p
 

spioszeq

Banned
Użytkownik
Już nawet bym przebolał wydanie na PC tylko, żeby kontynuowali tą grę. Nie lubię kiedy dobre tytuły z wciągającą fabułą się marnują, a powstają kolejne badziewne części fify, PES, F1 itp
 

marqs75

Użytkownik
Użytkownik
Propnuje Remedy aby wydali ten tytuł na PS3 a na pewno sprzedałby się w wiele większych ilościach , tytuł świetny ale co z tego , przerabialny ixior pogrzebał ten tytuł bo wiekszość zamiast kupić zassała go i tyle.Szkoda mi go bo dobrych horrorów jak na lekarstwo a ja łykałbym każde DLC z ALANA.
 

<LOLO>

Banned
Kiedyś czytałem na jednej stronie i ma powstać dwójka , chociaż gra nie osiągnęła jakiś rekordowych sprzedaży.
 

spioszeq

Banned
Użytkownik
Marqs mierzysz świat przez pryzmat krajów typu Polska, a to nie w tym rzecz, że większość pobrała, bo na zachodzie, tak jak wielu już na forum pisało, nawet nie wiedzą ludzie co to jest przeróbka. Nie mają takiej potrzeby. Wina moim zdaniem leży po stronie słabej reklamy gry i nie wiem czemu M$ takiego babola walnął, może amerykanie to rzeczywiście casualowcy i nie zasługują na takie tytuły. W każdym bądź razie szkoda mi Remedy bo robią gry z pasją.
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jakby to napisac hmm nieoficjalnie dodatków do alana łacznie jest 6 :) .Tylko te pozostałe sa nie skończone i niewiadomo czy beda w takim układzie skonczone .
 

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Miały być 3 , a to dopiero drugi, nie? Szkoda.
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli w tym się nic nie wyjaśni to będziemy mieli drugą część zapewne.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom